Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Witam, dzień dobry ;-) Producent mebli na wymiar jest mi potrzebny, najlepiej jakby firma była ze Świętochłowic i okolic. Ktoś, coś? Do kogo przedzwonić, kogo polecicie? Jakby firma miała stronkę z przykładowymi realizacjami to byłoby fajnie.

benia

Posty: 1

 
Mogę pochwalić Adolux, nie oszukują na jakości tworzywa. Mocne blaty w kuchni, porządne zawiasy z cichym domykiem bez trzaskania a wszystko w przystępnej uczciwej cenie bez jakiś dziwnych dodatkowych kosztów które by wyskoczyły gdzieś dopiero przy odbiorze mebli...a wiem że firmy potrafią działać w taki sposób.

TTTRRR

Posty: 18

 
Na pewno trzeba pilnować wykonawcę mebli i sprawdzać z jakich dokładnie materiałów składa szafki itp. Są porządne uczciwe firmy ale nie brakuje też naciągaczy którzy oszukują na jakości materiałów a kasują klienta jak za zboże.

Lupusx

Posty: 3

 
Dużo się pojawiło firm które robią meble na wymiar teraz, jednak ludzie mają więcej kasy na takie rzeczy i też bardziej zwracają uwagę na komfort wnętrz w jakich żyją. Kiedyś to się robiło remont raz na 20 lat...a teraz raz na 3 :P

Mord

Posty: 2

 
Jakbym miała zamawiać meble na wymiar do kuchni czy innych pomieszczeń to bym celowała w styl glamour. Podoba mi się taki design, pełna elegancja, ciekawe kolory, jest bardzo przytulnie w takich wnetrzach.

jeremii6

Posty: 3

 
Oj duża szafa to by mi się w domu przydała najlepsza byłaby taka z przesuwnymi drzwiami w przedpokoju albo sypialni, upchałabym tam większość gratów...a tak to wszystko jest na wierzchu...

labuh 

Posty: 2