Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Witam serdecznie:) Pytanko mam do osób które zamawiały kiedykolwiek meble na wymiar. Gdzie, za ile i czy warto Waszym zdaniem? Ja się poważnie zastanawiam nad tym żeby zainwestować w kuchnię na indywidualny, dopasowany projekt i z tego co już wiem są to dość drogie rzeczy...stąd mam trochę wątpliwości.

wiesław11

Posty: 2

 
Dużo firm teraz zajmuje się przerabianiem i odnawianiem starych mebli. Kiedyś chodził po bloku u nas na dzielnicy jakiś gość i się pytał, czy ktoś może ma do sprzedania jakieś stare meble które zalegają w piwnicy. Myśmy sprzedali wtedy starą szafę i to był chyba błąd, bo się okazało, że jakbyśmy ją odnowili to można by niezłe pieniądze za ten model skasować od klienta, a nie od gościa ze skupu, który dał nam symboliczne pieniądze.

serwertus

Posty: 6

 
Nie mam zastrzeżeń do mebli które nam Adolux stworzył. Mają kompleksową ofertę, od zdjęcia wymiarów w mieszkaniu klienta przez projekt wykonanie dostawę i montaż. Można cały temat załatwić w jednym miejscu, co na pewno ogranicza koszty i też czasowo to szybciej wychodzi. Firma ma swój serwis -adolux-meble.pl. Jest tam trochę zdjęć z przykładowymi realizacjami, ale o konkrety to najlepiej osobiście pytać przez tel czy maila.

warter88

Posty: 10

 
Z takich mebli bardziej mi potrzebnych ostatnio to na pewno biurko i fotel biurowy...Zwłaszcza dobry, wygodny, dopasowany fotel by się przydał. Sporo czasu spędzam w pozycji siedzącej na zwykłym, tanim fotelu który na pewno dla kręgosłupa szczególnie zdrowy to nie jest.

Lupusx

Posty: 7

 
Stawki są różne jeśli chodzi o meble na wymiar. Można czasami naprawdę dużo zapłacić, w zależności też co dokładnie wchodzi w zakres prac firmy. Czy chodzi tylko o wykonawstwo, czy o projekt i wykonawstwo, czy o cały zakres wraz z transportem, montażem itp. ?

warter88

Posty: 11

 
Dla mnie najważniejsze żeby meble były praktyczne, nigdy nie miałem jakiś specjalnych wymagań estetycznych. Blat w kuchni musi być mocny, zawiasy w szafkach swobodnie się domykać – to są dla mnie priorytety.

Miki

Posty: 6