Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Dobra, zaufana firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar – jakieś propozycje z waszej strony? Najlepiej jakby to była jakaś ekipa z Górnego Śląska. Oczywiście chodzi mi o meble kuchenne. Co do stylistyki to raczej klasyka, bez jakiś udziwnień.

matek562

Posty: 2

 
Bardzo mi się podobają meble kuchenne które wyprodukowali dla mnie w Adolux. Ja bym ich polecała. Mają fajne pomysły, bardzo kreatywne podejście, ale też nie przesadzają z tą oryginalnością ;-) Meble eleganckie, z mocnych płyt, porządnie skręcone, jak na razie żadnych większych śladów eksploatacji nie widzę.

Kitas

Posty: 8

 
Fajnie byłoby mieć swój warsztat i samemu sobie meble robić :)Mój brat ma do tego dryg na przykład, tylko nie do końca ma warunki, więc największą rzeczą jaką zrobił jest regał. I właśnie super mu to wyszło, mógłby sprzedawać.

beata77

Posty: 5

 
Nie wiem kogo polecić, bo sama jeszcze nigdy takich mebli na wymiar nie zamawiałam. Raczej kupujemy w sieciówkach, zwłaszcza przy okazji różnych promocji, rzeczywiście można wtedy zaoszczędzić. Ostatnio tak wersalkę upolowałam na przykład.

TomekK

Posty: 5

 
Na pewno trzeba patrzeć wykonawcy na ręce, w tym sensie, żeby sprawdzić na jakich materiałach pracuje. Zrobić meble po kosztach na jakiś chińskich zamiennikach to nie jest sztuka, a z tego co widzę trochę takich ofert właśnie jest, także trzeba być ostrożnym.

Mniszek

Posty: 7

 
Temat dla mnie całkiem aktualny bo w zeszłym miesiącu wymienialiśmy z mężem meble w kuchni i nowa zabudowa jest autorstwa Adolux (trochę zdjęć z ich realizacji jest na adolux-meble.pl). Ładne, wygodne, ergonomiczne i funkcjonalnie rozlokowane meble. Wszystko ma w projekcie ręce i nogi, także od razu łatwiej jest się połapać w kuchni przy gotowaniu dla większej liczby osób, gdzie zawsze tego miejsca mi brakowało. Teraz meble są dużo lepiej rozplanowane.

imbertos

Posty: 8

 
Tak się zastanawiam nad meblami do kuchni pod wymiar, ale trochę mnie koszty stresują. Obstawiam że jeśli coś jest robione na projekt to musi też odpowiednio kosztować..Ile wy daliście za swoje kuchnie?

Nikuś23

Posty: 5

 
Mnie ciekawi jaki jest koszt zamówienia mebli na wymiar na przykład do kuchni i jak się ta cena ma do gotowych zestawów które są w sklepach, zwłaszcza w tych meblowych sieciówkach. Duża jest różnica w cenie? Bo pewnie jakaś jest.

Gumer45

Posty: 17

 
Nasze meble w mieszkaniu w dużej części były zamawiane na wymiar, wszystko w firmie Adolux. Efekt jest rewelacyjny, ale przede wszystkim mnie cieszy że udało się sporo miejsca zaoszczędzić. Gdy meble są docięte pod konkrety projekt to nie marnuje się miejsca tak jak w przypadku jakiś gotowych kompletów ze sklepu, a my akurat mieszkanie mamy dość ciasne bo niecałe 50 metrów więc nie są to jakieś pawilony ;) Co do samej firmy to polecam, są terminowi, można się uczciwie rozliczyć z nimi, nie naciągają na ekstra koszty, mają swój transport co sporo ułatwia i przyśpiesza.

Trener

Posty: 4