czy ktoś może polecić sklep internetowy z oryginalnymi meblami

czy ktoś może polecić sklep internetowy z oryginalnymi meblami

Hej! Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu meblowego w internetach. Jeśli macie coś sprawdzonego to będę wdzięczny za info.

witek55

Posty: 5

 
Z tymi sklepami meblowymi to różnie można trafić. Ja to mam pecha powiem szczerze. Najczęściej się zdarzają problemy z dostawą. Niby ma być z dnia na dzień a się okazuje, że czekam kilka dni;/

Grzaleczkaa

Posty: 25

 
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o meble młodzieżowe czy dziecięce na stronie www.mebel-partner.pl. Ja tutaj kupowałem nie tak dawno meble Gumi. Wysoka jakość, porządne wykonanie, szybka i sprawna dostawa.

Dresik

Posty: 25

 
Ostatnio udało mi się upolować piękną skórzaną kanapę za rozsądne pieniądze w necie. Jest trochę takich okazji cenowych, tylko trzeba praktycznie codziennie sprawdzać.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Mam trochę pieniędzy odłożonych na nowe meble do sypialni, także trochę już szukam, porównuję z żonką. Na pewno chcemy łóżko wymienić na..szersze, no i nowy materac kupić.

12_0987

Posty: 18

 
Ja wynajmuję mieszkanie, więc mebli swoich jako takich to nie mam. Ale może za jakiś czas dostanę kredyt, kupię coś swojego i wtedy się zacznie jeżdżenie po salonach meblowych...:)

wirwik

Posty: 14

 
Ja to się zastanawiam czy nie odnieść kanapy do tapicera. Tylko wiadomo, trzeba by na jakiegoś fachowca trafić, a różnie to może być teraz z takimi rzemieślnikami.

borek149

Posty: 13