meble na wymiar

meble na wymiar

Możecie doradzić, gdzie znajdę naprawdę wygodną kanapę, coś wypoczynkowego po prostu do salonu. Już dwie poprzednie kanapy niestety zwracałem, bo nie dało się siedzieć. Nie wiem, o co chodzi, czy ja mam za duże wymagania, czy tak już teraz produkują?

labuh

Posty: 1

 
Jeszcze możesz się zastanowić nad wzięciem mebli używanych tapicerowanych na pchlim targu, a później po prostu zlecisz renowację. Niektóre fajne projekty mebli można znaleźć już tylko na rynku wtórnym, szkoda.

syrena88

Posty: 7

 
Tylko niszowi producenci mebli jeszcze się liczą. Najpopularniejsze marki omijam z daleka, bo po prostu za duże różnice jakościowe. Wszystko robią na „jedno kopyto”, bez większego polotu. Szkoda.

Gosienka54

Posty: 8

 
Meble ze stalowymi elementami na pewno charakteryzują się większą trwałością. Niestety to droższe rozwiązanie. Unikaj moim zdaniem tanich plastików, bo naprawdę niesolidna sprawa, szybko się niszczą.

TomekK

Posty: 3

 
Meble to się bierze zawsze bezpośrednio od producenta. Do tego dopytaj, co gwarancja obejmuje, czy wszystko, czy tylko konkretne elementy. Naprawdę różnie z tym bywa.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Postaw na meble drewniane, nie zawiedziesz się. Jak chcesz przetestować układ mebli w mieszkaniu to zrób po prostu wizualizację. Masz wiele darmowych programików do tego. Ewentualnie wyślij zlecenie do biura projektowania wnętrz.

klotnikk

Posty: 29

 
Systemy przesuwne są świetne do małych wnętrz, bo oszczędzasz masę miejsca, no i wszelkie meble składane, w tym stoliki, kanapy, łóżka piętrowe, nawet montowane bezpośrednio w ścianie, żeby później złożyć i uwolnić przestrzeń.

labuh

Posty: 17

 
Polskich producentów mebli przyznam szczerze docenia się mocno za granicą. Czołówka branżowa można powiedzieć, więc polskie marki naprawdę godne uwagi.

amrmas22

Posty: 4

 
Powymieniaj dłużej korespondencję mailową z producentem mebli :) U mnie było tak, że sami od siebie zaproponowali dość pokaźny rabat, jak już się zdecyduję. Grunt, żeby zbudować lojalnościowy klimat współpracy :D

MiM

Posty: 4

 
Prowadziłem kiedyś sprzedaż mebli używanych. Zlecałem wielokrotnie renowację mebli tapicerowanych w Amak Meble. To producent mebli, jeden z najstarszych na krajowym rynku tak myślę. Brałem od nich poza tym meble do domu, właściwie wszystko. Znam z kontaktów typowo roboczych i wiem, że dobrze robią meble, nie oszczędzają na materiałach. Szczególnie wygodne łóżka, czy takie klasyczne tapczany.

Marioleczka

Posty: 15