Gdzie kupić meble na wymiar - Warszawa

Gdzie kupić meble na wymiar - Warszawa

Zamawialiście może ostatnio meble pod wymiar w WWA? Gdzie, od kogo? Wiem, że niektóre firmy za samo projektowanie takiego umeblowania nie biorą kasy. Kojarzycie takie?

amrmas22

Posty: 4

 
Przymierzamy się z mężem do wymiany mebli u nas w kuchni i już mi kilka projektów chodzi po głowie. Chciałabym pójść w styl bardziej rustykalny, teraz takie motywy wracają do mody.

Dagmara87

Posty: 12

 
Teraz tak naprawdę kupienie mebli na zamówienie, na indywidualny projekt nie jest takie drogie jak niektórzy mogą myśleć. Wiele firm w ogóle sam projekt robi za free, więc pozostaje doliczenie materiałów i robocizny.

Wariat

Posty: 6

 
Fajne meble mi zrobiła ekipa z firmy Kulenty – kulenty.pl. Długo na meble nie musiałam czekać i zdecydowanie odpowiadają temu co widziałam wcześniej na projekcie. Mają w ofercie serwis gwarancyjny i trzeba przyznać, że wybór materiałów na których pracują jest bardzo szeroki. Meble robią wrażenie bardzo wytrzymałych, ale więcej to będę mogła napisać myślę po kilku latach eksploatacji.

sethe

Posty: 14

 
Nasze meble w kuchni to już od roku co najmniej wołają o wymianę, ale jakoś funduszy brakuje. Nie wiem czy będziemy kupować na wymiar, czy w salonie gotowe, ale na pewno trzeba wymienić w miarę szybko...

GGregbard

Posty: 20

 
Nie mam bladego pojęcia kto by Ci takie meble zrobił. Miałem przez wiele lat sąsiada stolarza jak jeszcze mieszkałem na Mokotowie, ale się już dawno temu przeprowadziłem...

codePerformance

Posty: 11

 
Ciekaw jestem ile będzie mnie kosztować taki projekt mebli na wymiar wraz z montażem, transportem...Ktoś może się orientuje w stawkach jakie mają warszawskie firmy?

codePerformance

Posty: 12

 
Coś mi sąsiad ostatnio opowiadał o ekipie, która dla niego meble do salonu robiła i mocno sobie ich zachwalał. Ponoć szybko się uwinęli i dużo nie skasowali. Może sam wezmę do nich namiar, bo przydałoby się u mnie też mały remont zrobić.

namok

Posty: 7

 
Bardzo lubię te nowoczesne aranżacje kuchenne, jakie teraz projektanci robią. Chętnie bym takie meble zamówiła gdzieś do siebie, tylko finansowo póki co nie za bardzo jestem wydolna. Można takie meble na zamówienie wziąć na raty??

Jacuś

Posty: 13

 
Mam w planie gdzieś pod koniec roku się zająć kuchnią i też meble wymienić przy okazji. Mam namiar na kilka firm robiących meble na zamówienie, ale jeszcze nie wiem z czyich usług skorzystam. Na pewno będę negocjował cenę ;)

notariusz24

Posty: 16