sklep meblowy zielona góra

sklep meblowy zielona góra

Biurko do pokoju szesnastolatka – jaki model wybrać i skąd? Musi być dobrze wyprofilowane, żeby można się było przy nim wygodnie uczyć..Przydałby się też fotel obrotowy do kompletu.

Klara323

Posty: 14

 
W Ikei jakiś czas temu szukałem mebli, ale powiedzmy sobie szczerze, nie są to meble na lata użytkowania. Może ładnie wyglądają, ale jakościowo to trochę zajeżdża chińszczyzną.

VHSSS

Posty: 13

 
Też się nastawiam że jakoś po nowym roku będę musiał kupić parę nowych mebli do mieszkania. Na pewno kanapa jest do wymiany bo już sprężyny robią mi blizny na kręgosłupie, tak wystają ;P

nimert98

Posty: 9

 
Sporo jest dobrych polskich firm robiących meble, można coś znaleźć pod swój gust i potrzebny. Dla mnie meble powinny być przede wszystkim funkcjonalne i trwałe, kwestie estetyki schodzą na dalszy plan. Ładną zupą się nie najesz jak to mówią ;>

zdziniu33

Posty: 32

 
Sporo fajnych zestawów mebli dla nastolatków mają na stronie www.burzynscymeble.pl. Tutaj proponuję sprawdzić. Zamawialiśmy stąd niedawno biurko plus fotele do pokoju 16 – latka. Syn jeste happy, w końcu ma jakoś sensownie urządzony pokój, bo wcześniej to każdy mebel był z innej parafii.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Mój braciszek kupował ostatnio nową sofę do salonu, i z tego co wiem zamawiał online. Muszę z nim w sumie i tak zagadać, bo sam planuję nowe mebelki, ale do kuchni.

VIP-MIKSOR

Posty: 25