meble

meble

Moi drodzy, gdzie w internetach zdarzyło Wam się kupować meble do domu/mieszkania? Na tę chwilę to mam szczególną fazę na fotele w stylu skandynawskim. Ktoś coś?

maniek

Posty: 1

 
Wiem że sporo osób bardzo sobie ceni skórzane meble ale mnie taki materiał w ogóle nie przekonuje. Przecież ani to wygodne, ani proste w czyszczeniu, ani przyjemne w dotyku tylko tyle że ponoć efektownie wygląda.

345_14

Posty: 13

 
Mam kilka pomysłów na to jak nam urządzić salon, ale ciągle trwaję w tej sprawie negocjacje z mężem i dlatego wciąż się wstrzymujemy z kupowaniem mebli..

pilor56

Posty: 6

 
Z jednej strony wolę sobie obejrzeć mebel przed kupieniem dotknąć i tak dalej ale z drugiej strony w internecie jest o wiele większy wybór i nie ma co ukrywać że wygoda takich zakupów jest kosmiczna. Dwa kliknięcia i kupione.

batmann

Posty: 2

 
Nie kojarzę sklepów online z meblami. Ja to jeśli coś potrzebuję to uderzam przede wszystkim do dwóch salonów u mnie w mieście sprawdzić co mają. Dobra obsluga zawsze mi panowie coś doradzą, załatwią towar – spod lady tak zwany ;)

mati

Posty: 46

 
Mi się bardzo podobają fotele patchwork które sprzedaje na swojej tronie Edinos. O coś takiego mi chodzi jak tutaj – edinos.pl/fotele-patchwork. Zamawiałam model Orion i służy nam bardzo dobrze a wygląda – czysty obłęd! :)) Za jakiś czas chcę sobie zamówić u nich drugi taki żeby był do kompletu.

Klara323

Posty: 15

 
Teraz popularne są meble designerskie które przede wszystkim mają oryginalnie wyglądać .Sama szukam czegoś takiego do przedpokoju, przydałaby mi się jakaś fajniejsza szafka na buty od razu z siedziskiem tapicerowanym.

Black_Riot

Posty: 18

 
Kiedyś to marzyłam o fotelu bujanym i sobie nawet taki kupiłam ale chyba po miesiącu używania przekręciłam się do tyłu i zrobiłam niezłego fikołka...od tamtej pory wolę już jednak normalne stabilne fotele bez tych płoz ;)

bruklin187

Posty: 6

 
Narobiło się różnych salonów meblowych online w ostatnim czasie i powiem szczerze że poza tymi dużymi sieciówkami to tych mniejszych firm nie kojarzę. A jednak lepiej kupować w mniejszych firmach moim zdaniem bo zazwyczaj jest u nich lepiej z jakością i obsługą.

edyta123

Posty: 6