Łóżko dziecięce - tanie i solidne ?

Łóżko dziecięce - tanie i solidne ?

Hej. Chcę zmienić spanie dziecku, które chodzi do przedszkola. Jak duże powinno być łóżko dziecięce?

Fanatyk

Posty: 11

 
Gdy kupowałam łóżko dziecięce to wydawało mi się, iż prosty drewniany stelaż w naturalnym kolorze będzie najlepszym wyborem. Rzeczywistość okazała się nieco inna, bo gdy przekroczyłam próg sklepu, to ujrzałam dużo przepięknych wersji. Na szczęście moje dzieci szybko podejmują decyzję i od razu wiedziały czego chcą.

GRUZION5

Posty: 12

 
Gdy szukałam łóżka dziecięcego trafiłam na tą stronę http://valor-meble.pl/lozka-z-plyty-meblowej-c-352_406_407_409.html. Znalazłam tam wiele ciekawych propozycji.

ZoZo333

Posty: 23

 
Moim zdaniem łóżka dziecięce powinny być uniwersalne. Jeśli łóżka rosną razem z naszymi dziećmi to tym lepiej, dzięki temu oszczędzamy pieniądze, czas i nerwy.

Krzyś3232

Posty: 10

 
Też miałem problem z wyborem łóżka dziecięcego, ale zdałem się na doświadczenie sprzedawcy i przede wszystkim na opinię mojego synka. A on wybrał łóżko w typowo chłopięcym wzorze.

Aniusiaaa1

Posty: 13

 
Łóżka dziecięce mają teraz bardzo ciekawe wzory i kolory. Można wybierać konstrukcje typowe dla chłopców i dla dziewczynek. W sklepach znajdzie się łóżka w wersji dla księżniczki, dla piłkarza czy dla strażaka.

Oct714

Posty: 11