meble

meble

Hej, też macie problem z niewygodnymi krzesłami biurowymi? Teraz w firmie chcę zmienić coś pod tym względem, bo po prostu ludzie się męczą. Macie może namiar na naprawdę wygodne fotele biurowe. Już cena to nawet niespecjalnie gra rolę. Chodzi przede wszystkim o wygodę.

Lupusx 

Posty: 1

 
Nie zapominaj o gwarancji. Minimum na meble 2 lata. Przydałoby się również, żeby fachowiec ci wszystko pomierzył przed wstawieniem mebli, bo to naprawdę ryzykowna kwestia, jak zaniedbasz.

edyta123

Posty: 5

 
Meble na wymiar zawsze cię trochę więcej kosztują od gotowych kolekcji, bo jednak potrzeba tutaj kreatywnego podejścia i współpracy z biurem projektowym. Ale masz spokój zazwyczaj do końca życia z takimi meblami.

codePerformance

Posty: 10

 
Coraz modniejsze jest wykończenie w drewnianym stylu, mocno ekologiczne. Meble drewniane podobają mi się zdecydowanie najbardziej. Takich bym szukał na twoim miejscu.

Ptaszyna

Posty: 14

 
Jestem dekoratorem wnętrz z Rzeszowa i przyznam, że często współpracuję z producentem mebli Amak. Większość moich klientów do nich wraca. Sam mam również od nich meble tapicerowane w salonie. Ładne komplety, pasują do nowoczesnych standardów wykończenia. Jak chcesz to ci na priv podeślę kilka zdjęć już wykończonych przeze mnie nieruchomości.

namok

Posty: 8

 
Weź pod uwagę, że nie każdy sklep internetowy z meblami zapewnia montaż. Większość zestawów trzeba samodzielnie składać później, bez gwarancji, że się uda. Jak nie chcesz ryzykować to tylko na wymiar.

yarofe

Posty: 2