Meble na zamówienie - POMOCY!!

Meble na zamówienie - POMOCY!!

Witam, co ciekawego i funkcjonalnego proponujecie do wnętrz szaf wnękowych na zamówienie. Co wam się przydaje najbardziej?

Madzia

Posty: 11

 
Witam, odradzam rattan do szaf wnękowych na zamówienie. Teraz modne jest szkło tzw. lacobel z różnymi grafikami. Taką szafę jest łatwiej utrzymać w czystości, poszukaj sobie w sieci i oceń. Świetny bajer.

miko_poz

Posty: 12

 
Nie każda firma, która oferuje szafy wnękowe na zamówienie zrobi ci projekt na poddasze. Ja miałem problem. W końcu sam sobie zrobiłem. Pozdrawiam.

Jacuś3456

Posty: 21

 
Oj każdy szuka rzetelnej firmy, a w biznesie meble na zamówienie zawsze coś komuś nie pasuje. Ja zamawiałam meble na http://www.meble-martex.pl. Razem z mężem jesteśmy dość wybredni, lecz te nam się podobają. O dziwo.

21gregorek

Posty: 18

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeśli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie zdobyć meble na zamówienie za niewiarygodnie drobne pieniądze.

CoRyn

Posty: 15

 
Ja w ogóle mam meble na zamówienie z rattanu w połączeniu z fornirem. Meble solidnie zrobione, dbam o nie więc nic się z nimi nie dzieje. Dobra firma wszystko ci zrobi, jak się należy.

Woli007

Posty: 23

 
Dla szafy wnękowe na zamówienie jeśli chodzi o poddasze większa część firm ma gotowych projektów, które wymagają jedynie małej przeróbki odnośnie dokładnych wymiarów. Wcale nie jest powiedziane, że muszą być droższe.

gdzies23

Posty: 23