Designerskie meble, gdzie szukać ?

Designerskie meble, gdzie szukać ?

Co sądzicie o designerskich meblach do sypialni, szukam czegoś takiego odnośnie łóżka, ale jakoś nic nie wpadło mi konkretnego w oko. Jak znacie jakiś adres w sieci sklepu, który trudni się sprzedażą takich mebli, to dajcie znać.

Michałek

Posty: 6

 
Bardzo dziękuję za podesłanie adresiku do miejsca z designerskimi meblami. Ten outlet to doskonała sprawa, a już myślałem, że nie będę mógł pozwolić sobie na tego rodzaju szaleństwa. A tu jednakże …:)

dermert

Posty: 7

 
Dużo się teraz mówi o designerskich meblach, ale tak naprawdę każdy wie co innego. W moim wypadku postawiłem na jednego projektanta i jego się trzymam, owszem ceny nie są niskie za takie projekty, ale masz wzór, którego nikt nie ma. Oryginał po prostu tylko w twoim domciu i tyle. Niższe ceny można znaleźć, ale to już nie jest to samo.

jarko67

Posty: 9

 
To designerskie meble outlet http://071.pl/miejsca/meble-wroclaw. Ceny nie są wygórowane, a oferta bardzo szeroka. Trzeba po prostu dokładnie ją przejrzeć. Polecam.

namok

Posty: 16

 
Super oferta. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam do swojego wnętrza. Jeśli chodzi o designerskie meble outlet to wcale nie ma tak sporej oferty godnej uwagi, więc dzięki za pomoc w znalezieniu sklepu, który działa naprawdę z wielkim rozmachem. Podoba mi się ich oferta, a to dla mnie najważniejsze.

Krzyhmoin

Posty: 22

 
W tym miejscu rzeczywiście można kupić designerskie meble z outletu najlepszych europejskich producentów. Mają piękne rzeczy, aż szkoda kupować gdzie indziej. Mnie to miejsce po prostu inspiruje do zmian w mieszkaniu.

Jasio234

Posty: 19

 
O designerskich meblach mógłbym wam wiele powiedzieć, bo siedzę w tym od lat. Osobiście jeśli chodzi o outlet mam kilka swoich zaufanych miejsc, gdzie można rzeczywiście znaleźć coś niecodziennego. Sklep, który polecacie, też polecam :-) Sporo tam ciekawych projektów.

amrmas22

Posty: 7

 
Wcale nieprawdą jest, że designerskie meble muszą być drogie, outlet to wielkie możliwości dlatego tutaj zawsze zaglądam. Jest kilka wartościowych miejsc, gdzie można za stosunkowo mniejsze pieniądze coś fajnego sobie kupić. Ostatnio kupiłam sobie super lustro !!!! Dumnie wisi w holu.

mikesmith0103

Posty: 24

 
Też szczerze polecam te marki. Sklep z designerskimi meblami, dokładnie outlet to rzeczy z poekspozycji, nie są to używki. Po prostu cena niższa :) Jak dla mnie to tak może być :):):)

Klarka45

Posty: 14

 
Meble designerskie skierowane są do ludzi, które cenią sobie indywidualizm, dlatego nie znajdziemy ich byle gdzie i nie wszędzie też będą one designerskimi dla wszystkich. To styl, który dla każdego jest inny, mój tworzę sama, więc nie ma mowy, żebym się na kimś wzorowała. Sporo jest sklepów godnych uwagi, jak ten.

Oct714

Posty: 7