meble na wymiar

meble na wymiar

Kuchnie na wymiar za niewygórowane pieniądze – ktoś, coś? Kojarzycie firmy w Świętochłowicach albo okolicach gdzie się tematem na przyzwoitym poziomie zajmują? Mam kawalerkę, miejsca jest mało, a w kuchni to już w ogóle tragedia więc szukam firmy która w pełni wykorzysta każdy jeden centymetr kwadratowy i mi jakoś wszystko mądrze rozplanuje...

mew soncz7777

Posty: 3

 
Co do szaf przesuwnych na wymiar to kupowałam taką od Adolux ze Świętochłowic. Na stronie adolux-meble.pl jest do nich telefon. Bez fuszerki, wszystko precyzyjnie domierzyli, drzwi ładnie chodzą po szynie, nic nie przeskakuje, jestem zadowolona. Długo nam na szafę nie kazali czekać za co dodatkowy plus, bo już kiedyś kupowałam meble na wymiar i tam cała realizacja to się ciągnęła miesiącami..

TomekK

Posty: 7

 
Mój tato ma dryg do drewna i sporo mebli u rodziców w domu to on własnoręcznie zrobił. Gdyby był młodszy to bym mu na pewno jakiś sklep online otworzyła, bo robi świetne rzeczy. Ale już jednak nie ma tyle sił, żeby jakoś na większą skalę tworzyć, bo 68 lat na karku..;)

Oct714

Posty: 15

 
Mój tato ma dryg do drewna i sporo mebli u rodziców w domu to on własnoręcznie zrobił. Gdyby był młodszy to bym mu na pewno jakiś sklep online otworzyła, bo robi świetne rzeczy. Ale już jednak nie ma tyle sił, żeby jakoś na większą skalę tworzyć, bo 68 lat na karku..;)

Yuri20

Posty: 8

 
U mnie w kuchni to się bardzo dużo miejsca marnuje. Mamy gotowe meble postawione kupowane w sieciówce już kilka lat temu. Fajnie byłoby zamówić coś na wymiar, żeby przestrzeń była sensownie rozplanowana i pewnie coś takiego zrobimy, ale najpierw chcemy kredyt za ślub córki spłacić i wtedy dopiero będziemy myśleć.

Sagerrak

Posty: 5

 
Akurat nie tak dawno kupowałem meble na wymiar do mieszkania i całość zamawiałem od Adolux ze Świętochłowic. Mają swój transport, dotrzymali terminu na jaki się umawialiśmy, a meble rzeczywiście robią wrażenie solidnych. Nie jest to jakiś tani materiał z dykty, który po roku się będzie nadawał na śmietnik. Na stronie adolux-meble.pl jest galeria, katalog mebli i w ogóle cały namiar na nich. Najlepiej zadzwonić, mają dobrą obsługę, także można się dogadać.

eGall

Posty: 26

 
Solidne meble produkuje Adolux ( adolux-meble.pl). Mamy ich meble w kuchni i w sypialni. Nie naciągają klientów na jakiś tańszych zamiennikach materiałów, co się ponoć dość często zdarza przy meblach pod wymiar. Podobało mi się też że brali pod uwagę nasze pomysły i sugestie, pod ich kątem zrobili projekt mebli. Nie było takiej sytuacji, żeby narzucali jakieś rozwiązania byleby im było łatwiej przykładową szafkę wykonać. Meble zamawialiśmy niedawno, więc trudno mi coś więcej mówić o ich trwałości, ale robią wrażenie bardzo wytrzymałych, choćby zawiasy które zamontowali chodzą rewelacyjnie, płynnie, delikatnie domykają drzwiczki bez trzaskania.

bruklin187

Posty: 5

 
Na pewno trzeba patrzeć producentowi mebli na ręce w tym sensie, żeby weryfikować jakie materiały używa. Jeśli ma to być naturalne drewno to dobrze jest się upewnić, czy aby nie jest to jednak jakaś imitacja...

Złoty

Posty: 19