Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć, u kogo najlepiej zamawiać meble do kawalerki? Chodzi mi przede wszystkim o zwiększenie użyteczności metrażu. Kawalerka u mnie 31 m2, całkiem nieźle podzielona. Praktyczne sugestie mile widziane. Szczególnie mi zależy na tym, żeby meble kuchenne przechodziły płynnie do salonu.

beata77

Posty: 2

 
Skup się też na organizacji wewnętrznej szuflad. Przez dobre rozmieszczenie akcesoriów domowych można naprawdę dużo zaoszczędzić przy projektowaniu mebli na wymiar.

warter88

Posty: 5

 
Wiem, że teraz sporo osób rezygnuje z szafek wiszących na rzecz większych szafek stojących połączonych z blatem. W mniejszych kuchniach coś takiego na pewno się sprawdzi.

rulsellarly

Posty: 19

 
Mam bieżnię w domu i zamawiałam niestandardową szafę przesuwną właśnie z miejscem do przechowywania sprzętu sportowego. Nie chciałam zagracać domu :) Najlepszy projekt zaproponował mi producent Adolux. Mieszkam w Bytomiu i nie było problemów z dojazdem, montażem, wstępną wyceną bez zobowiązań. Jedna firma, z którą rozmawiałam to od razu odrzuciła zamówienie nawet :P Numer Ci zostawiam na wszelki wypadek, 501 358 134.

Sebo

Posty: 13

 
Według mnie płyta MDF sprawdzi się uniwersalnie. Jak projektant ma łeb na karku to wychodzą nowoczesne i tanie aranżacje.

filmik66

Posty: 5

 
Jak zamawiasz meble to obowiązkowo umowa. Przejrzyj zasady gwarancji, podstawy projektowania, zakres montażu, czy dopłacasz dodatkowo za transport?

yarofe

Posty: 3

 
Nieruchomość z meblami na wymiar zyskuje na wartości w przyszłości. Nowy właściciel ewentualnie fronty wymieni i ma nową aranżację bez dodatkowych kosztów.

wisła1905

Posty: 8

 
W kuchni najważniejszy jest blat. Wybierz taki, który trudno zarysować. Meble drewniane do kuchni to całkiem niezłe rozwiązanie. Płyt najniższej jakości unikaj, bo strasznie łatwo uszkodzić.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
W kuchni to przeznacz dodatkowe fundusze na grubszy blat. Bardzo komfortowa sprawa. Lepiej mniej kasy włożyć w szafki, ale z blatu jednak najczęściej będziesz korzystać.

timonnn

Posty: 12