Producent mebli

Producent mebli

Hej! Meble kuchenne na indywidualne zamówienie, ktoś coś? Macie może info o kimś dobrym, kto stawia na porządne blaty i fronty? Powiem tak – cena nie jest tak istotna jak jakość. Wolę dopłacić więcej ale mieć meble na lata.

Posty: 4

 
Pomysł na meble do salonu to ja mam, teraz tylko szukam kogoś, kto tę moją wizję przekuł w rzeczywistość. Z tym jest problem...już mnie któraś firma odsyła z kwitkiem, że takich rzeczy to nie robią

cough76

Posty: 17

 
Ja to szukam już od dłuższego czasu szklanego stołu i powiem, że w sklepach jest trudno coś takiego dostać w wymiarze, którego ja szukam. Chyba faktycznie jedyną opcją będzie szukanie przez firmy, które robią meble na wymiar.

wiesław11

Posty: 8

 
Pierwsza rzecz o jaką bym dopytał takiego wykonawcę mebli to części i materiały na jakich pracuje. Są firmy, które bazują na tanich elementach i potem takie meble za dużej trwałości to nie będą mieć.

Modniś

Posty: 3

 
Chodziło mi po głowie, żeby zamówić gdzieś meble na wymiar do sypialni, ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z żoną z tej opcji. Zdaliśmy się na siebie w kwestii wystroju a w zasadzie to żona wszystko wymyśliła i udekorowała. Efekt jest naprawdę fajny, ma kobieta głowę do takich rzeczy.

gregcie@

Posty: 13

 
Przeglądam ostatnio różne strony firm, które zajmują się produkcją mebli na wymiar i jest z czego wybiera. Trudno się rzeczywiście na kogoś zdecydować. Warto patrzeć na przykładowe realizacje, czy wizualizacje na stronach, dużo można z takich zdjęć wywnioskować.

Black_Riot

Posty: 9

 
Ja bym doradzał taką firmę jak MJ i synowie, mają swój portal -fajnemeble.net. Jasne warunki, niezłe ceny, precyzyjna wizualizacja w 3D. Kupowałem u nich meble do kuchni, ale też umeblowanie do salonu. Bazują na lepszej klasy materiałach, takich jak choćby Blum, więc nie jest to bynajmniej chińska tanizna, ale rzeczywiście trwały, solidny mebe

Jasio234

Posty: 11

 
W przypadku aranżacji wnętrz to poza meblami dużo można też osiągnąć oświetleniem. Nie wiem czy firmy robiące meble na indywidualny projekt się też takimi sprawami zajmują, ale byłoby dobrze, zwłaszcza w kuchni dobrze zrobione światło jest super ważne z czystej funkcjonalności.

JasioJasio

Posty: 34