CZy tak trudno o dobre krzesła biurowe ?

CZy tak trudno o dobre krzesła biurowe ?

Cześć, witam. No więc tak, szukam fotelu gamingowego do siebie do mieszkania. Jakieś propozycje? Gdzie takie bardziej specjalistyczne meble biurowe można kupić za niewygórowane pieniądze? Nie jestem jakimś super napalonym graczem, ale te kilka godzin w tygodniu spędzam na grze, chciałbym mieć pełen komfort zagwarantowany wtedy.

audi80

Posty: 3

 
Chyba wszystkie rodzaje krzeseł i foteli jakie istnieją sprzedaje Ergoexpert. Pierwszy raz to zamawiałam fotele do domu u nich, a ostatnio do swojego gabinetu obrotowy model od firmy Bejot. To już jest zdecydowanie najwyższa klasa wśród foteli taka limuzyna wśród aut, ale było warto. Żadnych problemów z kręgosłupem, wszystko jest idealnie wyprofilowane, w ogóle nie czuję że siedzę ;)

Oct714

Posty: 10

 
Bardzo wszechstronną ofertę ma sklep Ergoexpert, można tutaj każdy typ krzesła czy fotelu dobrać. Ja u nich robiłem zakupy do swojej restauracji niedawno i też do mieszkania sobie zamawiałem wygodny fotel gamingowy. Różnica jest niesamowita, mogę siedzieć przed pecetem godzinami i nie czuję totalnie nic w plecach, pełen komfort. Moim zdaniem opłaca się w taki lepszej jakości zainwestować, kręgosłup za to podziękuje.

kk1111

Posty: 29

 
Nic mi za bardzo nie przychodzi do głowy co do takich sklepów. Ja wynajmuję mieszkanie więc głównie polegam na meblach które tutaj na miejscu zastałem, nie za bardzo coś kupuję nowego żeby potem w razie przeprowadzki nie musieć tego targać.

amrmas22

Posty: 6

 
Krzesła to mam, gorzej ze stołem, muszę pomyśleć nad nowym. O ile jeszcze jestem w domu sama z mężem to nam ten mały co mamy wystarcza, ale jak przyjdą jacyś goście to już się na nim robi ciasno.

Oct714

Posty: 7

 
Widziałem ostatnio w jakimś sklepie bardzo ładne hokery i chyba się na coś takiego zdecyduję do siebie do mieszkania. Mam akurat kuchnię otworzoną na salon, jest całkiem duża wyspa także miejsce dla takich stołków jest idealne.

cicusss

Posty: 16

 
Zadowolony jestem z obsługi w sklepie Ergoexpert -www.ergoexpert.pl. Kupowałem u nich swój pierwszy bardziej profesjonalny fotel obrotowy do domu. Wcześniej to z kompa korzystałem na wersalce, kładłem go na ławie albo brałem laptopa na kolana. Teraz sobie siedzę wygodnie w fotelu i zdecydowanie to mi się przekłada na lżejszy kręgosłup. Wcześniej łupało mnie w krzyżu regularnie.

pzkpv

Posty: 11

 
Porządne krzesła sprzedają w Ergoexpert. Do domu niedawno parę krzeseł zamawiałam, bo już powiem szczerze że jak mam więcej gości to nie mam gdzie ludzi usadzić. A teraz jeszcze święta będą u mnie więc będzie trochę osób do posadzenia przed stołem. Co do sklepu to mają różne półki cenowe, można sobie coś dobrać.

cr7

Posty: 7