Meble Śląsk

Meble Śląsk

Hej, mam remont w Zabrzu, niedawno dorwałem tutaj lokalnie robotę. Mieszkanie bez mebli stoi, no i się waham. Czy jednak zamawiać wszystko od producenta, czy może szukać oddzielnie. Jakie macie z tym doświadczenia?

labuh 

Posty: 1

 
Najpierw umawiasz się na pomiary, a są zazwyczaj darmowe i w taki sposób porównujesz producentów. Warto sobie ten dzień, dwa poświęcić, bo meble zamówione posiadają jednak większą jakość od standardowych ze sklepów internetowych.

Black_Riot

Posty: 4

 
Zazwyczaj spotkanie z biurem projektowym u producenta mebli nie jest zobowiązujące, więc coś tam mogą faktycznie podpowiedzieć. Ja z tego nie raz, nie dwa korzystałam z sukcesami ;)

Miki789

Posty: 2

 
Zadbaj o dopasowanie nieco droższych łączników w meblach, bo zauważyłem, że mogą być z nimi lekkie problemy. Dobrze też, zęby ktoś niezależny sprawdził jakość montażu, jeżeli nie masz, aż takiej wiedzy technicznej.

matek562

Posty: 7

 
Wstawiłem szafę z drzwiami przesuwnymi, jakby w większym regale i taka konfiguracja mi się bardzo dobrze sprawdza. Mam książki na regale, taka mini biblioteczka. Zamierzam jeszcze gdzieś z boku może ustawić TV. Fajnie to się prezentuje.

Acclaim

Posty: 17

 
Ja tam chciałem zaoszczędzić na kuchni i pełnego klasyka zamówiłem z możliwie najtańszymi szafkami z montażem w http://www.adolux-meble.pl/kuchnie.html i wyszło mi taniej niż w przeciętnym markecie, czy nawet sklepie internetowym :P Trzeba się po prostu trochę rozejrzeć, porównać cenowo. Wiem, że ten producent mebli ze Śląska jest otwarty na negocjacje cenowe i ma bardzo dobry dział projektowy. W ograniczonym budżecie się zmieścili, więc jak masz podobne problemy do moich to warto rozmawiać.

Buła

Posty: 4

 
Czytałam w kilu artykułach, że najlepsi producenci mebli w Polsce to właśnie na Śląsku działają, więc to jest takie jakby zagłębie branżowe. Podejrzewam, że dość szybko trafisz w dobre polecenie.

Grzaleczkaa

Posty: 26

 
Teraz modnie wychodzi kuchnia połączona z mini jadalnią. Możesz wprowadzić sobie wsuwane krzesełka pod blat, np. hokery. U mnie to się bardzo sprawdza, chociaż nie mam jakiejś może super dużej kuchni.

kliwn45

Posty: 7