Meble biurowe, szukam firmy ?

Meble biurowe, szukam firmy ?

Witam. Jestem na etapie organizowania pomieszczeń biurowych i szukam jakiejś solidnej firmy, która zajmie się projektem. Zależy mi na funkcjonalnych meblach biurowych, na pewno nowoczesnych.

udziec

Posty: 3

 
Do biura, gabinetu konieczne są typowe meble biurowe, najlepiej udać się do konkretnej firmy, która robi projekty ma wymiar. My tak zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przestrzeń nie była duża, więc taki projekt to było jedyna sensowne rozwiązanie.

hybris4

Posty: 17

 
Dla zainteresowanych doświadczonymi meblami biurowymi podsyłam link do strony firmy, jaka robiła dla mnie projekt http://tekaro.com. Szeroki asortyment i najlepsze oraz szybkie wykonanie. Polecam, bo sam jestem ogromnie zachwycony tym, co zrobili u mnie.

Qumber

Posty: 11

 
Polecano mi wiele sklepów odnośnie mebli biurowych, ale zdecydowałam się w końcu na indywidualnego wykonawcę, który zrobił mi gotowy projekt na wymiar, wyszło bardzo dobrze, więc polecam taki właśnie wybór niż meble z marketów.

mati

Posty: 46

 
Oklepane meble biurowe mnie nie interesują, zatem wybrałem coś rzeczywiście z górnej półki. Wybierając firmę, jaka realizuje projekty masz gwarancję solidnych mebli na lata. Polecam dołożyć trochę złotych i mieć funkcjonalne i wygodne meble.

wisła1905

Posty: 7

 
Tę firmę też polecam, dla mnie wykonali projekt wspaniałych, solidnych i wygodnych w użytkowaniu mebli biurowych. Nie zamieniłbym ich na żadne inne, a już tym bardziej na takie ze sklepu, marketu.

OzZ

Posty: 19

 
Pewnie, że można taniej kupić meble biurowe, można kupić nawet używane, ale czy w tym rzecz. Nam udało się zamówić super projekt w firmie i nie wydać fortuny. Koniecznie trzeba zastanowić się co tak naprawdę nam się przyda, co potrzebujemy. Grunt to dobry projekt.

neimar10

Posty: 6

 
W naszym wypadku męczyliśmy się ze starymi meblami biurowymi przez lata. Trudno je było nawet nazwać biurowymi, ale teraz w końcu budżet pozwolił na zamówienie usługi od a do z u wykonawcy.

beata77

Posty: 5

 
W końcu czas i mnie się urządzić jakoś z pomysłem. Podobają mi się polecane przez was meble biurowe. Mnie zależy na czymś całkiem małym, mój gabinet to na razie skrawek powierzchni :) Liczę jednak w przyszłości, że będzie lepiej. Ale idealne biurko, wygodny fotel to podstawa, jaka jest mi konieczna.

Lupusx

Posty: 6

 
Mnie zależało konkretnie na stole konferencyjnym w jakimś niecodziennym wzornictwie i musiałam się długo naszukać, żeby coś konkretnie naprawdę mnie zachwyciło. Sporo jest takich miejsc gdzie klepią takie same meble biurowe. Najlepiej prosić dlatego o swój projekt.

LiOx

Posty: 16