Meble Oleśnica

Meble Oleśnica

Cześć, gdzie można zamówić bezpiecznie klasyczną kuchnię z dobrymi elementami? Chciałabym przy okazji zamawiania kuchni skorzystać ze wsparcia projektowego, bo jednak na materiałach wykończenia mebli, czy na systemach otwierania szafek zupełnie się nie znam. Akurat w mieszkaniu została mi kuchnia do zrobienia i chciałabym coś fajnego, bo jednak dużo czasu spędzam :)

edyta123

Posty: 3

 
Kuchnia na wymiar to tak naprawdę długoterminowa oszczędność, bo masz wszystko dopasowane na gwarancji pod siebie. Bardzo trudno jest trafić z wymiarami w sklepie. Najczęściej kuchnie – wystawy służą do porównania własnych oczekiwań, a już u producenta krystalizujesz wizję. Nie jest tak naprawdę drogo. Zależy, jaki standard wybierzesz.

Black_Riot

Posty: 11

 
Zadbaj o to, aby szuflady otwierały się nawet pod dużym obciążeniem. Weź też pod uwagę cichy domyk. Odbieraj kuchnię po konsultacjach z niezależnym ekspertem. Unikniesz nieporozumień jakościowych.

bartolini

Posty: 7

 
Wykorzystaj przy projektowaniu kuchni ideę „trójkąta roboczego”. Od siebie dodam, żeby dobrze zabudować lodówkę ze strefami wentylacji.

Trener

Posty: 5

 
Najlepszych wykonawców charakteryzuje najczęściej zapełniony kalendarz zleceń, więc nie śpiesz się, aż tak bardzo z zamówieniem. Wiem z doświadczenia, że warto w projekcie maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni, a w tym wszystkie zakamarki, wnęki, dziurki. Możesz pokusić się też o stworzenie dodatkowych schowków. To się naprawdę sprawdza, szczególnie w dużych rodzinach.

aliwertus

Posty: 12

 
Wiem, że teraz sporo osób wybiera zabudowy kuchni „od dołu do góry”. Przy suficie jednak jest moim zdaniem już trochę za wysoko i trzeba rozegrać aranżację systemowo lub wykombinować alternatywny system otwierania szafek.

ukrwios

Posty: 6

 
Zamawiałam czarno – białą kuchnię w meblejanas.eu. Wykończenie kuchni to krystalicznie czysta biel. Otrzymałam pomoc w doborze okapu, projektantka zadbała o rozdzielnie jadalni i kuchni, ale nie za głęboko. Chociaż wielkiej wiedzy technicznej nie posiadałam to producent opisywał mi kilka rozwiązań do wyboru, wyjaśniał cierpliwie zalety i wady. Według mnie tak właśnie powinna wyglądać współpraca przy zamawianiu mebli kuchennych.

WacDEC

Posty: 22

 
Teraz jest moda na łączenie kuchni i jadalni, a także na oszczędzanie metrażu (minimalizm w projektowaniu).

Grabow12

Posty: 11

 
Dobra kuchnia to magazyn na jedzenie, robienie posiłków, zmywanie, segregacja nieczystości, ewentualnie mini jadalnia.

Franusik3

Posty: 3