siatki leśne ocynkowane

siatki leśne ocynkowane

Cześć. Chcę kupić siatkę leśną. Znacie jakieś sprawdzone oferty? Fajnie jakby firma w ofercie miała siatki malowane proszkowo, żeby można było dopasować kolor do posesji.

propek1

Posty: 5

 
Niedrogą siatkę ocynkowaną udało mi się kupić w firmie SIATKOPOL (www.siatkopol-sklep.pl). Oferują bardzo duży wybór siatek ogrodzeniowych i leśnych o różnych wysokościach, dzięki czemu można dobrać ogrodzenie dostosowane do różnych posesji.

labuh

Posty: 10

 
Podczas wyboru siatki warto wziąć pod uwagę grubość drutu, rodzaj oczek, wysokość ogrodzenia. Gdy chcemy zapobiec przedostawaniu się na działkę czy do sadu zwierząt, z powodzeniem można kupić siatkę leśną. Ale już do ogrodzenia domu lub firmowej posesji warto wybierać wysokie, trwałe siatki ocynkowane.

Kitas

Posty: 11

 
Właśnie budujemy dom kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym aktualnie mieszkamy. Mieliśmy problem z przechowywaniem materiałów i narzędzi, bo działka była nieogrodzona. Pan z ekipy budowlanej polecił niedrogą siatkę leśną, która doskonale się sprawdza jako ogrodzenie tymczasowe (ma wysokość 1,60 m).

propek1

Posty: 4

 
Wysokość siatki, grubość drutu i wielkość oczek warto dostosować do konkretnej posesji i funkcji, którą ma spełniać ogrodzenie. Siatka leśna dobrze ochroni przed zwierzętami (sprawdzi się do ogrodzenia sadu, działki). Dużo estetyczniej będzie prezentować się jednak siatka zgrzewana, która ma oczka w różnych kształtach i dostępna jest w wielu kolorach.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Zwróć uwagę na grubość drutu i wielkość oczek, bo to głównie od tego zależy, czy wybrana siatka zapewni pełne bezpieczeństwo posesji. Tańsze siatki leśne sprawdzą się do ogrodzenia sadu przed zwierzętami, ale już zupełnie nie jako ochrona posesji, gdzie przechowywane są jakieś cenniejsze przedmioty.

Lupusx

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że siatki dobrze sprawdzą się jako ogrodzenia tymczasowe. Do ogrodzenia domu lepiej wybrać stylowe ogrodzenie kute, fajnie prezentują się także tzw. gabiony.

Lupusx

Posty: 6