Polecicie siatki na baseny

Polecicie siatki na baseny

A co sądzicie o siatkach na baseny? Czy są rzeczywiście trwałe? Jaki materiał wybrać? Jeśli możecie polecić jakiegoś producenta, byłbym wdzięczny :) Trochę tego mamy w internetach :D Z góry dziękuję.

miś_biały

Posty: 3

 
Tutaj mają mnóstwo siatek na ogród https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod. Zakupiłem u nich w tamtym roku siatkę do wykonania ogrodzenia na działce i takich tam zabezpieczeń. Jest okej, bowiem to dobrej klasy siatki. Polecam.

Black_Riot

Posty: 10

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem zaspokojony. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

Marioleczka

Posty: 2

 
To najlepszy jest polipropylen? Albowiem z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bowiem w przyszłym roku sam będę miał podobny problem, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

asiunia34

Posty: 8

 
Ale co z wyglądem? Mąż też namawia mnie na takie siatki ochronne na ogród, ale jakoś nie jestem przekonana. Widziałabym tutaj zupełnie inne rozwiązanie :) Może coś podpowiecie? Byłabym bardzo wdzięczna.

namok

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej zakupić w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, bowiem w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie na nieszczęście.

renia00

Posty: 5

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

RuFiK

Posty: 3

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, ale się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, ale jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

rz3zn!k

Posty: 6

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

Strzała

Posty: 10

 
Tego typu siatki na trampoliny użyliśmy, żeby ogrodzić plac zabaw w ogrodzie. Całość bardzo dobrze się prezentuje i jest trwała. Siatki można kupić online. Wtedy wychodzi nawet taniej. Jak zamawiasz większą ilość, to masz bezpłatną dostawę. Wybraliśmy sobie ciekawy kolor i drobne oczka. Naprawdę polecam.

numiś45

Posty: 8