Gdzie dostanę siatki leśne

Gdzie dostanę siatki leśne

Potrzebuję dobrej klasy siatek na woliery. Jeżeli macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego producenta, chętnie skorzystam. Muszę do końca roku ogarnąć temat, bo mam obawy, że stare nie przetrwają zimy.

francuzz

Posty: 1

 
A ja nabyłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

Acclaim

Posty: 6

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

@marcelko

Posty: 9

 
Sam jestem zainteresowany siatkami dla zwierząt domowych. Nie wiem jednakże, co będzie doskonalsze siatka z polipropylenu czy siatka z polietylenu? Jestem nastawiony na kupowanie olbrzymiej ilości, bowiem również na działkę jako ogrodzenie, więc może podpowiecie i polecicie jakiś sprawdzony sklep? Z góry dziękuję.

raptofil

Posty: 17

 
Nabyłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

wrrraak22

Posty: 5

 
Wszystko zależy od parametrów. Jak wybierzesz siatki dla rolnictwa, to możesz wykonać z nich nawet ogrodzenie. Wówczas jednak lepiej skorzystać z usługi montażu. Sam korzystałem i poszło szybko i sprawnie. Jestem zadowolony nie tylko ze skuteczności tego rozwiązania, ale też z odporności takiej siatki na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników pogodowych.

Oct714

Posty: 13