Namioty handlowe

Namioty handlowe

Mam pytanie do osób, które korzystały już z taśmy nawadniającej u siebie. Jak u was się sprawdza taki system? Jeszcze jedno, gdzie najlepiej jeśli już zaopatrzyć się w taką taśmę, żeby była dobrej jakości.

mniszek

Posty: 2

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę pln wydać więcej, a oni mają niezmiernie dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

Mnert67

Posty: 15

 
Mnie interesuje propozycja grille ogrodowe. Od dawna marzy mi się jakiś profesjonalny grill, jak na razie mamy starego weterana, lecz jakoś służy. Chyba lepiej wykonać taki kupowanie w takiej właśnie hurtowni, albowiem jest zdecydowanie taniej, niż w marketach. Poza tym widzę z opisów wynika, iż to jakościowe grille na lata.

ltomzik

Posty: 43

 
Ciekawa propozycja :) Mnie zawsze podoba się w internetowych sklepach niska cena :) Tutaj można korzystać do woli, to hurtownia ogrodnicza z konkurencyjnym cennikiem za faktycznie niezmiernie dobrej jakości produkty. Spora ilość rzeczy, jakie przydają się w ogrodzie czy na działce podczas pracy.

Pelo_er

Posty: 34

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

pawel253

Posty: 15

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeśli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

johncena67

Posty: 16

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

21gregorek

Posty: 13

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Znakomita sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny faktycznie ok.

johncena67

Posty: 15

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, bardzo ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

Chorowity12

Posty: 27

 
Dobra oferta. Właśnie takie tunele foliowe mi się przydadzą. A widzę, że mają różne rodzaje. Trochę już jestem w plecy z pracami w ogrodzie, ale jak jak to mówię, nigdy nie jest za późno :) Zdąży się.

edyta123

Posty: 4