Budowa basenów ogrodowych

Budowa basenów ogrodowych

Trochę chciałbym i boję się...Chodzi o basen przy domu na terenie posesji. Chcę bo fajnie mieć takie prywatne miejsce do relaksu, ale boję się, że mi rozkopią ziemię, nabrudzą i jeszcze się nie wypłacę za to...

Macie może jakieś porządne firmy, które w miarę szybko i sprawnie się z taką inwestycją uporają?

Freakster89

Posty: 20

 
Z takich lepszych firm, które się takimi przydomowymi basenami zajmują to w okolicach Łodzi jest tego niemało. My z żoną wybraliśmy ofertę ludzi z Aleksandrowa Łódzkiego i sobie chwalimy :) Dobra obsługa, porządny kontakt, a sam basen – ślicznotka :)

Cały czas mamy z tymi ludźmi kontakt, bo robią nam serwisy, poza tym, zamawiamy od nich chemię do czyszczenia wody. Obecnie planujemy od http://www.rob-instal.com.pl kupić też saunę fińską, żeby już odnowa biologiczna w naszym domu była na 100 procent :)

wisiek

Posty: 31

 
Uśmiechnąłem się jak zobaczyłem ten temat;) Trzy miesiące temu pytałem dokładnie o to samo. Strasznie się bałem, żeby nie przepłacić i chyba mi się udało odnaleźć niezłą ofertę. Na stronie www.rob-instal.com.pl masz ofertę, z jakiej sam skorzystałem. Wszystko zrobili niezmiernie fachowo.

Zrobili mi oryginalny projekt basenu, nie ociągali się z montażem, a cenowo myślę, że nie jest źle:)

kerrad17

Posty: 33

 
Hej!

Jakoś w zeszłym roku też pisałem gdzieś na ten temat, na jakimś innym forum:) Polecili mi wówczas ludzi z www.rob-instal.com.pl i właśnie z tej oferty koniec końców skorzystałem. Możesz sobie na ich stronie przejrzeć galerię fotografii z wykonanych basenów, to Ci da ogląd na to jak wygląda produkt końcowy. Moim zdaniem, za dość konkurencyjne pieniądze robią rzeczywiście porządne obiekty.

Nawet saunę fińską od nich zamówiłem dodatkowo, bo się okazało, że też robią. Pozdro!

Jacuś22

Posty: 28

 
Hej!

Baseny się marzą:P Bananowa młodzież :) Żarcik. Też bym sobie wybudował coś takiego. Może by samemu wykopać, zaś później jakoś cegłami obłożyć i nie trzeba byłoby wydawać na firmę..hmm...to jest myśl:) W sumie garaż sobie sam zrobiłem tzn. ze szwagrem. Można by sporo zaoszczędzić.

Tylko co później z jakimś odpływem wody i tego typu sprawami, tu już może być kłopot...

akukukuku

Posty: 32

 
Myślę, że się można niesłychanie zdziwić szukając firm, jakie robią baseny przydomowe. Mój dobry ziom w tamtym roku kupował takie cudo stąd wiem, że nie jest to aż taka kosztowna inwestycja. Ja akurat domu nie mam, ani nawet działki, więc pozostaje mi kryta pływalnia, albo wyjazdy z dala od miasta:P

Ale jak bym jedynie miał warunki to nawet bym się nie zastanawiał jedynie budował:)

Krzychoo

Posty: 26