Lenovo - smarfony

Lenovo - smarfony

Interesuje mnie jakiś tani sklep internetowy ze smartfonami - marzy mi się smartfon Lenovo, ale trochę za drogie to wszystko jest.

Posty: 8

 
Myślę, że w przypadku chęci kupna naprawdę taniego smartfona, to po prostu warto rzucić okiem na sklepy internetowe, które dostarczają telefony bezpośrednio z Chin. Czeka się długo, ale cena jest niska.

XixIX

Posty: 21

 
Jeżeli chcesz kupić taniego smartfona, to zrób jak ja... Kupiłem sobie smartfona Xiaomi Redmi Note w sklepie internetowym http://www.smartanking.pl - dużo niższa cena, bo towar jest wysyłany z Chin, a nie z polskiego magazynu. Przynajmniej zaoszczędzisz sporo kasy, więc myślę, że warto. Niby możesz kupić za granicą, ale wtedy nie masz opieki ze strony polskiej policji, urzędów, etc., jeżeli coś będzie nie tak.

pioner

Posty: 19

 
Znam sporo osób, które chcąc zaoszczędzić kupując smartfony z Chin - to znaczy wszystkie są z Chin, ale te są wysyłane z Chin. Myślę, że to dobre rozwiązanie - jeżeli ktoś chce poczekać trochę i zaoszczędzić.

szulmar

Posty: 23

 
Od jakiegoś czasu kupuję smartfony i inny sprzęt elektroniczny bezpośrednio z Chin - to jest lepsze rozwiązanie, bo jakoś nie jest gorsza niż w polskim sklepie, a cenowo wychodzi o wieele taniej. Polecam.

umberko3

Posty: 15

 
Moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem jest kupno smartfona od chińskiego dystrybutora - przecież jakość jest taka sama jak w Polsce, a cena sporo niższa.

12erBis

Posty: 15