Mp3 na telefon, jakiś serwis ?

Mp3 na telefon, jakiś serwis ?

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Dostałam swój pierwszy smartfon na urodziny od rodziców i nie wiem gdzie można ściągnąć za darmo muzykę. Chodzi mi o mp3 na telefon gdzieś gdzie nie trzeba podawać numeru telefonu czy coś takiego.

nerkuś

Posty: 5

 
Patrzyłem na mnóstwo stron z mp3 na telefon, ale najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to idealna sprawa.

Daniel.E

Posty: 22

 
W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego wykonać, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

matek562

Posty: 10

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

Lupusx

Posty: 8

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, dlatego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Orange444

Posty: 24

 
Ściągajcie z tej stronki, bo jest zupełnie za darmo, a mają mnóstwo znakomitych nowości. Pościągałem sobie to co chciałem, a jestem wymagającym użytkownikiem takich portali:) Mają darmowe mp3, nic was nie zaskoczy w kwestii ukrytych opłat. Polecam gorąco.

Lupusx

Posty: 13