Zbita szybka Iphone 6

Zbita szybka Iphone 6

Wymiana zbitej szybki w iPhone6 - gdzie to zrobić, szybko porządnie i niedrogo?? Jestem z małej miejscowości, więc raczej bym chciał z wysyłką to zrobić, bo podejrzewam że u mnie takiego punktu nie ma, a jeździć specjalnie do Polic czy Szczecina to mi średnio po drodze...

Posty: 2

 
Sam bym potrzebował serwisu do iPhona bo mam model nr 7 i trochę problemów z aplikacjami, coś mi to wszystko jakoś dziwnie wolno chodzi i nie wiem co jest grane, bo dopiero niedawno się takie problem zaczął, na początku wszystko hulało aż miło.

renia00

Posty: 6

 
Nigdy nie miałem lepszego fona niż iPhone, to jest zupełnie inny poziom techniki ;) Każdy kto kiedyś miał taki sprzęt w rękach wie o czym mówię, ale wiadomo nie jest to sprzęt niezniszczalny awarie się zdarzają...

Adam 105

Posty: 15

 
Trafić na dobrych serwisantów to jest niemałe wyzwanie u mnie w mieście to raczej nikogo takiego nie ma, są jakieś punkty naprawy w centrach handlowych co najwyżej ale tam bym appla nie zostawiał dla własnego dobra.

Fanatyk

Posty: 21

 
Ze swoim iPhonem chodziłem nie tak dawno na Wojska Polskiego w Szczecinie, tam jest dobry autoryzowany serwis który właśnie w urządzeniach Apple się specjalizuje. Na stronie applemobile.pl jest do nich telefon i od razu masz cennik podany, to mi się tutaj od razu spodobało że nie ukrywają kosztów, nie ściemniają, nie naciągają po prostu.

MisiekKce

Posty: 11

 
Nie wiem gdzie takie rzeczy naprawiają, u mnie w Poznaniu był kiedyś dobry punkt gdzie robili Appla na fajnym poziomie ale go zamknęli jakiś czas temu i teraz to bym nikogo nie był w stanie polecić.

Marti

Posty: 25

 
Ciekawe jak wygląda taka naprawa z dostawą, bo jak korzystam czasami z kurierów to na samą wysyłkę czeka się 2-3 dni raczej, także jakbym miał wysyłać sprzęt do serwisu to 2 plus załóżmy 2 na naprawę plus 2 na zwrot to już daje 6 dni czekania...długo.

Marioleczka

Posty: 11

 
Wiadomo jak się ma taki lepszy sprzęt to trzeba też bardziej dbać, porządne etui to podstawa no i druga rzecz żeby telefonu bez opieki nie zostawiać. Jak mi się raz synek dorwał do iPhona to mało brakowało a byłby wypadeczek niezły.

umberko3

Posty: 20