Zamiana SMS na punkty

Zamiana SMS na punkty

Chciałbym sięgnąć z zamiany zaległych środków z konta. Podobno trzeba się gdzieś zarejestrować? Jak znacie takie platformy, to dajcie znać. Mam wiele na koncie i nic z taką kwotą w zasadzie nie idzie wykonać.

Damiano

Posty: 7

 
Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu zadbał o nas. Zawsze traciłem, teraz już nie mam takich problemów. Robię sobie od dwóch miesięcy zamianę SMS na kody rabatowe. Idzie coś tam taniej kupić, a człowiek się nie wkurza, że znowu mu kasę zeżarło.

debra76

Posty: 4

 
Jak ktoś nie wygaduje tego co musi zasilić to naturalnie, iż jest to wręcz idealny sposób na jakąkolwiek korzyść:) Zgłębiłam tę ofertę z kuponami rabato i zarejestrowałam się, albowiem być może kiedyś się przyda. Na dzień dzisiejszy nie, lecz nigdy nie mów nigdy.

Elumino56

Posty: 18

 
Mam z żoną konta paysafecard i niezwykle je sobie chwalimy. Nie powiem, albowiem zrobiłem źle wybierając beznadziejną ofertę w sieci komórkowej, lecz teraz możemy choć jakąś część niewykorzystanych środków odzyskać dzięki możliwościom które ma ten serwis.

Yuri20

Posty: 7

 
Ludzie chcą od razu nie wiadomo jakich kokosów, jakby to miał być ich zarobek a to po prostu okazja, żeby nie oddać operatorom sieci komórkowych swoich pieniędzy tak ot tak. Taką zamianę zaległych środków z konta zlecasz sobie raz w miesiącu. Masz więcej to dobrze, mniej też ci się opłaca. A szanse jest kilka, proponuję wejść na ich stronkę i samemu ocenić:)

Gucio

Posty: 19

 
Niezmiernie sprawnie działający serwis http://zamiensms.pl. Masz tu dostęp do własnego konta paysafecard i robisz z kasą co chcesz. Możesz ją wypłacić lub sięgnąć z innych promocyjnych warunków zakupów itd.

pioner

Posty: 19

 
W moim wypadku serwis sprawdził się idealnie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak prostego narzędzia i dam się skusić, bo jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz więcej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

Robuś

Posty: 47

 
Dopiero w tym miesiącu zarejestrowałam się na tej stronie, ale jak przeliczyłam sobie, to idzie z tego skorzystać. A w mojej sytuacji będą to nawet niemałe kwoty. Po czasie uzbiera mi się na jakiś kupon rabatowy.

Yuri20

Posty: 6

 
Nawet mi się podoba:) Nie miałem pojęcia, że takie opcje istnieją, ale dobrze, że wpadłem na tę stronkę z zamianą SMS na kody rabatowe i nareszcie nie przeklinam mojego operatora;) Wkurzam się, ale taki już mój los, serwis z zamianą jak najbardziej polecam.

Michałek

Posty: 12

 
Serwis jak najbardziej z mojej perspektywy zasługuje na uwagę. Uprzednio nie spotkałem się z tą zamianą SMS na punkty, natomiast widzę, że jest to jak najbardziej korzystna transakcja dla wszystkich jakim pieniądze się kumulują lub co gorsza muszą je stracić.

France23

Posty: 34