tanie i dobre akcesoria - telefon

tanie i dobre akcesoria - telefon

Poszukuj ę sklepu internetowego z tanimi a zarazem dobrym akcesoriami do telefonów. Jak na razie poszukiwania nie idą mi najlepiej. Polecicie coś?

Posty: 3

 
Ja niestety nie lubi ę robić zakupów przez Internet więc w tej kwestii nic Ci nie doradzę. Próbowałam się do tego przekonać nie raz ale nie udało się. Wolę jednak zakupy w sklepach stacjonarnych. Kto wie, może jeszcze kiedyś zmienię zdanie.

23-Obert

Posty: 13

 
Niestety nie wiem, gdzie w sieci mog łabyś dostać jakieś porządne etui na telefon. Ogólnie rzecz biorąc nie jestem przekonana do zakupów online. Rzadko je robię, rzekłabym nawet, że sporadycznie. Popytaj wśród znajomych, może oni coś podpowiedzą.

eGall

Posty: 29

 
Nie znam niestety żadnych sklepów internetowych bo nie preferuję zakupów w sieci. W Internecie zamawiam tylko i wyłącznie sprawdzone kosmetyki. Może jeszcze kiedyś się przekonam, kto wie. Jak na razie pozostaje wierna sklepom stacjonarnym.

Madzia

Posty: 4

 
Sklepów internetowych z akcesoriami do telefonów nie znam. Je śli mam być szczera to nie robię zakupów w sieci. Taka forma jakoś do mnie nie przemawia. Niby to wygodne rozwiązanie bo nie trzeba wychodzić z domu ale jakoś mam opory.

Rodon22

Posty: 16

 
Niestety nie pomog ę w tej sprawie. Popytaj wśród koleżanek, znajomych może one częściej robią zakupy w sieci i coś Ci doradzą. Ja swoje etui na telefon kupowałam wieki temu, na szczęście jak na razie całkiem dobrze się trzyma.

szarky

Posty: 19

 
Poczytaj opinie innych na ten temat w Internecie. Na pewno co ś takiego znajdziesz. Ja niestety niczego Ci nie polecę bo etui ostatni raz kupowałam chyba z dwa lata temu i to w sklepie stacjonarnym. Takich rzeczy w sieci zazwyczaj nie kupuję.

Grabow12

Posty: 15

 
Mnie ostatnio kole żanka poleciła bardzo fajny sklep z akcesoriami do telefonów - 4kom.pl . Też właśnie chciałam sobie kupić etui i z zakupu do tej pory jestem bardzo zadowolona. Oferta szeroka no i ceny bardzo atrakcyjne.

NadmorskaOaza

Posty: 15

 
Wybierz si ę do sklepu stacjonarnego i tam coś kup. Ja w sieci takich rzeczy bym nie kupowała. Jeśli zależy Ci na porządnym etui to chyba lepiej najpierw je zobaczyć i dotknąć? Ogólnie rzecz biorąc, zakupy w sieci jakoś do mnie nie przemawiają.

Buła

Posty: 17

 
Poczytaj na ten temat w Internecie, na pewno gdzie ś znajdziesz opinie innych. Ja niestety w tej kwestii nie pomogę bo kompletnie się na tym nie znam. Szczerze mówiąc, też powinnam rozejrzeć się za jakimś nowym, porządnym etui.

PiSi

Posty: 20