naprawa iphone

naprawa iphone

Jak wymienić baterię w iPhone SE? Jakieś podpowiedzi, ktoś wymieniał? Można to zrobić samemu, czy trzeba jednak do serwisu podejść. Jeśli wchodzi w grę tylko serwis to jaki polecicie? U mnie w mieście wiem, że na pewno oficjalnego punktu Apple nie ma, więc wchodziłaby w grę tylko obsługa z wysyłką...

włodek

Posty: 2

 
Jak sama szybka jest do wymiany to nie jest to jakaś skomplikowana sprawa, gorzej jak ten wyświetlacz wewnątrz urządzenia się uszkodzi, wtedy jest już jednak lekko pozamiatane chyba.

miko_poz

Posty: 14

 
Na pewno trzeba by poszukać jakiegoś autoryzowanego punktu gdzie faktycznie mają pojęcie o tym co to jest Apple, bo jest to marka specyficzna jednak. Sama wymiana baterii w iPhonie różnie się znacznie od tego jak to wygląda w innych modelach. Ja polecam serwis w Szczecinie Apple Mobile na Wojska Polskiego. Miła obsługa, znają się na temacie i nie przeciągają napraw w czasie.

Yuri20

Posty: 15

 
Jak ja widzę jak ludzie z telefonów korzystają to się nie dziwę, że serwisy mają pełne ręce roboty. Teraz to już każdą normalną czynność wykonujemy trzymając w drugiej ręce komórkę – jemy, myjemy się, biegniemy, jedziemy na rowerze...masakra lekka.

namok

Posty: 5

 
Bez mocnej dodatkowej obudowy to już chyba mało kto telefon nosi. Zwłąszcza jeśli ma się iPhona czy coś w podobnej klasie to już naprawdę chyba tylko totalni ryzykanci albo dzieci milionerów nie używają dodatkowych osłonek na wyświetlacz.

Anno Domini

Posty: 3

 
Jak dużo trzeba zapłacić za wymianę szybki w iPhonie ktoś ostatnio robił coś takiego? Ja mam taką sytuację, że szybka już jest mocno spękana, porysowana ale jeszcze coś tam widać i korzystam z telefonu, ale nie ma co ukrywać, że jest to średnio wygodne.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Ponoć w iPhonach to tak te baterie są osadzone, że bez wizyty w serwisie to się nie obejdzie. Jakoś lutowane są, trzeba odrywać od obudowy a potem ponownie zalutować...ciekawe, pierwszy raz o czymś takim słyszę.

bezi2

Posty: 7

 
Ostatnio zwróciłem uwagę jak często ludzie mają popękane szybki w swoich fonach. Jak jeżdżę do pracy trajtkiem to ciągle ludziki siedzą z nosem w swoich telefonach, to naprawdę mniej więcej co 3 osoba ma jakieś sznyty na blacie...

SZczecinek23

Posty: 14

 
Nie ma lekko, mój telefon to co chwila ma jakiś wypadek ale to nie jest iphone ani inny markowy i drogi sprzęt, tylko model który na rynku był dostępny jakieś 6 lat temu...i co ciekawe ciągle mi działa. Także nawet jakby mi się coś z nim stało to żalu nie będzie, bo dałam za niego złotówkę i już dawno spłaciłam w abonamencie.

Kitas

Posty: 2

 
Jeszcze jest ważne w przypadku serwisów na jak długo udzielają gwarancji, bo tutaj potrafią się te punkty mocno między sobą róznić. Jednak im dłuższa ta gwarancja tym większa pewność że wszystko zostało porządnie zrobione a nie byle ja.

reavan

Posty: 11