serwis iphone szczecin

serwis iphone szczecin

Cześć, muszę pilnie wymienić ekran w iPhone 8, ale nie chcę stracić funkcji automatycznego sterowania jasnością ekranu. Przydałoby się, aby ktoś mi to odpowiednio skonfigurował. Nie wiem, wysyłkowy, czy w Szczecinie może coś znacie, gdzie się zgłosić?

alek44

Posty: 1

 
Nie wymieniaj ekranu samodzielnie, bo stracisz ALS na 100%, a to jednak pogorszy komfort korzystania z iphone'a.

jarostt

Posty: 4

 
Wymiana ekranu w iphone 8 w dobrym serwisie nie powinna trwać dłużej niż 30 minut, no do godziny maksymalnie, bo czasami różne rzeczy się zdarzają po drodze ;)

TomekK

Posty: 5

 
W dobrych serwisach jest najczęściej bezpłatna diagnostyka, więc po porównaniu cenników dopiero się zdecydujesz.

Kitas

Posty: 4

 
Upewnij się, czy serwis telefonów faktycznie korzysta z oryginalnych części, bo nie zawsze można rozpoznać.

matek562

Posty: 9

 
Nieautoryzowana naprawa nowszych iphone'ów teraz równa się bezpowrotnym uszkodzeniom ważnych funkcji. Nie ma sensu ryzykować według mnie.

szmagibuu5

Posty: 4

 
Iphone 8 bezpiecznie teraz naprawisz tylko w http://applemobile.pl, czy to wysyłkowo, czy w Szczecinie. O tyle spoko serwis, bo programowanie ALS masz i sprawdzanie, czy później wszystko prawidłowo się wyświetla. Niektóre serwisy oddają ci telefon, ale bez gwarancji optymalizacji. To jest jednak duża różnica w jakości.

Marioleczka

Posty: 3

 
Po wymianie ekranu wypada sprawdzić, czy w ogóle ekran dobrze reaguje na dotyk. Poproś o profesjonalną diagnostykę, nawet niezależny, inny serwis.

sthEn

Posty: 10

 
Wiesz, niektóre serwisy mówią, że z oryginalnych części korzystają, ale w praktyce z tym już bywa różnie, więc i tak bym się na wszelki wypadek upewnił, z czym mam faktycznie do czynienia.

grzes3345

Posty: 11

 
Kurierem to średnio mi się podoba wysyłanie telefonu. Wolę kontakt osobisty z serwisem. Większy komfort.

rredik

Posty: 3