etui do iphona

etui do iphona

Witam. Chciałbym kupić sobie ładowarkę indukcyjną do iPhona. Możecie podpowiedzieć jakiś sklep z takimi gadżetami? Jak wam się w ogóle sprawdza takie ładowanie bez kabla? Szybko, okej, czy są jakieś problemy?

michał

Posty: 1

 
Chciałabym kiedyś sobie iPhona kupić ale jak patrzę na ceny to chyba nie prędko będzie mnie stać. Ale tak czy owak jest to takie moje małe marzenie.

Oct714

Posty: 11

 
Trzeba przyznać, że Apple to marka która ma dobrą promocję w hollywood, często się zdarza że jak oglądam amerykańskie filmy to główni bohaterowie używają albo iPhonów albo macbooków, a najczęściej to jednego i drugiego.

oooo_ooo

Posty: 16

 
Teraz to widzę, ze ludzie już nie używają telefonów bez jakiś etui czy osłonek. Sam jakbym miał Appla to bym na pewno w jakąś ochronkę z tytanu zainwestował, żeby jednak w razie wypadku nic się telefonowi nie stąło.

Fowl1990

Posty: 12

 
Jakbym mogła to bym sobie kupiła i ze 12 różnych etui na iPhona i co miesiąc wymieniała na inną. Kobieta zmienną jest i lubię sobie nowy design co jakiś czas wprowadzić na telefon :) ale to jednak kosztuje trochę.

Jasieczek23

Posty: 2

 
Nie mam żadnego sprawdzonego sklepu, ale ja też nie jestem szczególnym gadżeciarzem wystarczy mi to co dostałem w zestawie do iPhona i nic dodatkowo nie muszę już sobie kupować. A są ludzie, którzy lubią być na bieżąco jeśli chodzi o bajery do Apple.

Max Pejnn

Posty: 24

 
Ja to nie mam szczęscia do uchwytów samochodowych na telefon. Czego bym nie kupił to albo odpada od mocowania albo pęka pod naporem telefonu. Nie wiem – czy ja źle wybieram czy po prostu teraz tylko takie dziadostwo robią??

Acclaim

Posty: 11

 
Może następnym razem jak będe wymieniała telefon to pomyślę o iPhonie, już mi kilka razy przez głowę ta marka przeszła ale jakoś nigdy nie mogłam się bardziej przyjrzeć ofercie itp. dość obca mi się ta firma wydaje, nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie.

Michaś

Posty: 17

 
Podpowiem sklep online tio.pl ostatnio kupowałem tutaj akcesoria do Go Pro i jestem zadowolony. Duży wybór, oryginalne gadżety, szybka wysyłka. Nie mam uwag. To jest chyba jakiś nowy sklep, głównie skupiają się na zaopatrzeniu do Apple i mam zamiar sobie też tutaj wziąć nowe słuchawki bo stare już niejedno przeżyły i już nie gwarantują tej samej jakości dźwięku co kiedyś.

Kasia

Posty: 3

 
Ponoć jest problem z wymianą baterii w Iphonach, ktoś może coś więcej o tym napisać? To prawda że nie da się tego zrobić samemu tylko trzeba serwis odwiedzić bo tam jakieś luty czy zgrzewy są porobione?

willos

Posty: 2