Spyphone, miał ktoś ?

Spyphone, miał ktoś ?

Witam.

Zależy mi na namierzaniu na bieżąco telefonu mojego pracownika (GPS).

Czy polecacie aplikacje Spyphone?

Robuś

Posty: 7

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

cowMuk90

Posty: 18

 
Spyphone polecałem niedawno koledze, który miał wątpliwości odnośnie wierności własnej żony. Odbierała ona tajemnicze telefony i szybko zamykała się w łazience. Prędko sprawa się rozwiązała, bo okazało się, iż rozmawia po prostu z dawną przyjaciółką. Sprawdźcie ofertę: http://spyphonesoft.pl.

Black_Riot

Posty: 18

 
Chciałem mieć pewność, że moja córka od razu po szkole wraca do domu, a z racji obowiązków służbowych nie mogłem jej normalnie kontrolować. Postanowiłem założyć jej podsłuch w telefonie, ale wykorzystuję go wyłącznie do sprawdzania lokalizacji GPS jej telefonu komórkowego.

Nie odważyłbym się na więcej :)

micko

Posty: 25

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, iż to nie jest tanie rozwiązanie. Poniektórzy wyobrażają sobie, iż to pluskwa w telefonie, a tak faktycznie da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

Marioleczka

Posty: 15

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a potem ukryłem mam dostęp do bardzo wielu ciekawych informacji. Zależało mi głównie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

Nikuś23

Posty: 7

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc pomiędzy innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym znacząco podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, iż sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, albowiem mi na tym zależy.

Agusiaa_45

Posty: 34

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

GIZIU

Posty: 13

 
Niedawno wpadłem na stronę, jaka prezentowała możliwości aplikacji Spyphone. Przyznam szczerze, że byłem zbudowany tym, co jest w stanie zaoferować ta aplikacja.

Niebawem zainstaluje ją na telefonie jednego z pracowników, aby ocenić jego rzetelność.

Klarka45

Posty: 14

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie negocjacje są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, których żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko stosownie kosztuje, więc musimy i stosownie wiele płacić za usługę ;)

Asiaa56

Posty: 17