Gdzie wymienic baterie w Iphone

Gdzie wymienic baterie w Iphone

Gdzie szukać informacji o potencjalnych usterkach baterii w iPhone? Macie namiar na jakiś dobry poradnik, ewentualnie serwis z bezpłatną diagnostyką?

Miki789

Posty: 1

 
Z baterią nie ma żartu, ale niestety serwis wskazany, bo sam za cholerę jej nie wyjmiesz. Nie wiem, jak z kosztami, ale prawdopodobnie w okolicach 150 złotych zapłacisz. Później na kilka lat spokój.

mirekp2005

Posty: 3

 
Zwróć tylko uwagę, czy serwis wykorzystuje faktycznie oryginalne komponenty przy naprawie.

codePerformance

Posty: 6

 
Kiedyś samodzielnie wymieniałem baterię w iPhone i niestety doszło do samozapłonu. Podejrzewam, że była za bardzo zużyta, a ja miałem nie do końca dobre narzędzie. Teraz regularnie przy wymianie baterii współpracuję z serwisem przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, AppleMobile. Mam w sumie po sąsiedzku, ale z tego co wiem, to jeden z najlepszych tego typu serwisów w kraju.

Smerfik

Posty: 10

 
Dokładnie obejrzyj smartfona po naprawie, czy nie ma przypadkiem żadnych luk między obudową, a ekranem. Złe serwisy źle zamykają, a później dodatkowe problemy.

Acclaim

Posty: 5

 
Jak kupujesz używany sprzęt Apple to wymiana baterii uważam obowiązkowa, bo nie wiadomo, ile było cykli ładowania. Niektórzy ciągle ładują i niszczą szybciej baterie.

Lalka

Posty: 4

 
Jak masz spadek czasu pracy na pełnym ładowaniu to znaczy, że czas zdiagnozować smartfona. Co tu więcej dodawać?

Hello98

Posty: 10

 
Zobacz, czy serwis daje gwarancję na działanie baterii. To najważniejsza moim zdaniem sprawa przy zgłaszaniu naprawy.

Michałek

Posty: 6

 
Zła eksploatacja baterii doprowadza w skrajnym przypadku do pęknięcia lub wypchnięcia ekranu. A wymiana ekranu jest znacznie, a to znacznie droższa niż wymiana samej baterii. Przekalkuluj sobie ;)

grzes3345

Posty: 10