Darmowa bramka sms, dobra ?

Darmowa bramka sms, dobra ?

Hej, działa jeszcze coś takiego jak darmowa bramka sms? Od dawna już nie korzystałem z takiej usługi?

Oklimas

Posty: 4

 
Dobra darmowa bramka sms, zawsze z niej korzystam, gdy mam kłopot z kasą na telefonie. Czy jest rzeczywiście darmowa i nie ma limitów? Tyle co z niej pisałem smsy to nigdy nie miałem kłopotów, dochodziły, najwięcej wysłałem chyba któregoś dnia około 20, więc chyba jest spoko. Zawsze można spróbować:)

Oct714

Posty: 12

 
W takiej darmowej bramce sms nawet jeśli masz limity to przecież nie wyślesz 50 smsów dziennie, no chyba, że akurat masz taką potrzebę, lecz wątpię. Pozdrawiam.

byku65

Posty: 8

 
Ja częstokroć nawet korzystam z darmowej bramki sms, niemniej jednak przeważnie chodzi mi o wiadomość w swojej sieci. Być może zatem, iż w jednej sieci to nie ma limitów, nie wiem, niemniej jednak wcale nie jest tak do końca pięknie jeśli chodzi o te limity. Zawsze gdzieś jakiś kruczek jest.

Aleksisss

Posty: 16

 
To darmowa bramka sms do wszystkich sieci http://bramkasms4you.pl. Można wysyłać wiadomości bez żadnych limitów. Szybka niezawodna bramka z dostępem do raportów poręczeń. Ja zawsze z niej korzystam, także i wam ją polecam. Pozdrawiam.

Motospec

Posty: 17

 
Idealna sprawa z taką darmową bramką sms do wszystkich sieci. Mam nadzieję, że rzeczywiście jest za darmo i można korzystać bez limitów. Ostatnio wpadłem na bramkę z wpisywaniem jakichś kodów itd., że zdążyłem się już zniechęcić do tych przedziwnych bramek w cudzysłowie darmowych.

Hmmm222

Posty: 24

 
Doskonale, iż w ogóle jeszcze mamy jakąś darmową bramkę sms, z której można sięgnąć, gdy masz akurat taką potrzebę. Wiadomo, iż teraz jest mnóstwo propozycji darmowych smsów od operatorów sieci, więc człowiek mało co interesuje się takimi ofertami.

Iwona3

Posty: 19

 
Nie mam czasu na pierdoły, nie szukam darmowej bramki sms, tylko doładowuję telefon i wszystko mi gra. Nie interesują mnie takie usługi, bo za dużo tam szukania i motania się.

hammlot

Posty: 9

 
Z reguły zawsze spotykałem się z darmową bramką sms, lecz po wysłaniu paru zaraz pojawiał się komunikat o tym, że mój limit się wyczerpał. Już od dawna nie korzystam z takich usług, lecz może kiedyś rzeczywiście przyda mi się, więc dzięki za podpowiedź. Ciekawe jednakże, czy faktycznie tak do końca jest to zupełnie za darmo.

Krzychoo

Posty: 26

 
Swego czasu korzystało się z darmowej bramki sms, ale teraz to już raczej nie mam takiej potrzeby. Wykupiony pakiet i już:) Ale być może kiedyś będę miał potrzebę;) Dobrze, że na jednej stronce można wysyłać do różnych sieci, bo z tego co pamiętam, to zawsze miałem kłopot z szukaniem bramki do konkretnego operatora.

pawel253

Posty: 11