Serwis telefonów we Wrocławiu, znacie kogoś ?

Serwis telefonów we Wrocławiu, znacie kogoś ?

Mam pytanie do osób, które znają jakiś konkretny skup telefonów we Wrocławiu. Wiadomo, że chodzi mi od dobre ceny, żeby proponowali :) Mój najprawdopodobniej nadaje się tylko na części, ale coś bym tam chciał na nim zarobić :D

dominikk5

Posty: 1

 
Mój też klęknął i mam okropny zgryz co zrobić : ( Nie chciałbym oddawać od razu do skupu telefonów, ale jak ta firma we Wrocławiu oferuje nowe i płaci dobrze za stare, spróbuję opcji.

TomekK

Posty: 8

 
Ze swoim telefonem przeszedłem konkretną męczarnię i też miałem w zasadzie skorzystać już tylko z jakiegoś dobrego skupu telefonów we Wrocławiu, ale kumpel konkretnie nakręcił mnie na to, żeby go reanimować. Powiem tak, opłacało się, bo telefon konkret i szkoda byłoby go stracić. Tylko że trzeba trafić na rzetelny serwis.

MisiekKce

Posty: 11

 
Bardzo rzetelna firma http://kanclergsm.pl/serwis-telefonow-wroclaw/. To serwis telefonów we Wrocławiu, który został sprawdzony nie tylko przeze mnie, ale też znajomych. Dużo pochwał, więc polecam.

wacek55

Posty: 5

 
Pożądane byłoby spróbować u nich, bowiem faktycznie mają dużo pozytywnych rekomendacji, wiele konkretnie porządnych opinii, które wiele mówią. Gdybym miał wybrać jakiś serwis telefonów we Wrocławiu to na pewno najpierw uderzyłbym właśnie do nich. Poza tym słyszałem, że wiele nie biorą.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Dobrze, że mamy szeroką ofertę takich skupów telefonów we Wrocławiu, bo można sobie poszperać, popytać. Ja nie narzekam na powstawanie nowych, dobrze że się ta branża rozkręca.

wolnośććć

Posty: 4