Naprawa telefonów Szczecin

Naprawa telefonów Szczecin

Cześć, mieliście może naprawiany telefon po zalaniu w Szczecinie? Jak wyszło?

koko

Posty: 1

 
Zapytaj, czy masz do czynienia ze stałym kosztem naprawy, bo naprawdę różnie bywa. Niektórzy chcą doliczać, bo niby coś tam wyskoczyło. Analiza serwisu telefonu to już podobnie, jak zabawy z mechanikami.

Grabow12

Posty: 5

 
Po zalaniu telefonu tylko do ryżu nie wkładaj, bo już takich bzdur można się naczytać, że głowa boli. Tak naprawdę to nic nie pomaga, a tylko zmarnujesz podzespoły.

adamu90

Posty: 6

 
Naprawa iPhone po zalaniu to już wyższa szkoła jazdy. Żaden lokalny serwis GSM, taki zwykły raczej z tematem sobie nie poradzi. Trzeba wysyłać do specjalistów od tej konkretnej usługi.

pilor56

Posty: 6

 
A mi po zalaniu naprawili w Apple Mobile ze Szczecina. Zapłaciłam 120 złotych i się zaskoczyłam, że tak tanio. Podobno szybko oddałam do serwisu to dlatego cena najniższa. Jak późno oddajesz to niestety koszty rosną. Naturalna sprawa. Tyle wiem.

labuh

Posty: 2

 
Zawsze ci serwis powinien wziąć na bezpłatną diagnostykę i powiedzieć, czy warto coś w ogóle z tematem dalej robić. Czasami niestety, jak coś zaczniesz kombinować z poradami internetowymi to nic nie zrobisz.

Abaddon616

Posty: 12

 
Niestety iPhone 7 reklamowali niby jako odporny na zalanie, ale w rzeczywistości wcale nie jest tak kolorowo. Powiedziałbym, że takie samo ryzyko, jak przy innych telefonach, więc serwis wskazany. Nie ma sensu po zalaniu myśleć, że wszystko ok.

abbss

Posty: 28

 
Po zalaniu niestety tracisz gwarancję na telefon i kontakt z serwisem warto sobie zawczasu zaplanować. Dużo pomaga szczerze mówiąc.

Marti

Posty: 3