Namierzanie telefonu, jaka strona

Namierzanie telefonu, jaka strona

Witam serdecznie,

nie mogę zlokalizować mojego telefonu komórkowego, możecie powiedzieć mi czy da się go w jakiś sposób namierzyć?

Będę wam bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Radosny

Posty: 12

 
Dzień dobry,

moja córka zgubiła w szkole telefon i od pewnego czasu go szukamy, niezwykle zależy nam na jego odzyskaniu, ponieważ był niezwykle cenny. Mam nadzieję, że powiecie nam w jaki sposób można go prędko zlokalizować, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje i rady oraz z góry za nie dziękuje i niezwykle serdecznie pozdrawiam.

Proszę o szczerość.

Szkolić23

Posty: 41

 
Cześć, możecie powiedzieć mi czy słyszeliście a może nawet korzystaliście ze strony internetowej, która ma na celu zlokalizowanie zagubionych telefonów i co o niej siądziecie?

Mój kolega właśnie zgubił telefon ale nie wiem czy mam mu doradzić aby skorzystał z danej strony bo nie wiem czy na pewni działa, proszę o wypowiedzi.

89ostry89

Posty: 26

 
Niezwykle dobra stronę internetową do namierzania telefonów komórkowych jest http://locked.pl, korzystałem z niej i odnalazłem mój telefon, został zlokalizowany w niezwykle szybkim czasie co mnie niezwykle mile zaskoczyło.

Mam nadzieję, że i wam się uda odszukać za pomocą danej strony zgubiony telefon komórkowy!

berry1

Posty: 20

 
Nie mam zielonego pojęcia jak zlokalizować mój zagubiony telefon komórkowy, na którym bardzo mi zależy, gdyż niedawno go kupiłem. Wiecie czy jest jakaś metoda, która służy do lokalizowania właśnie takich zgub?

Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące danego tematu, czekam i pozdrawiam serdecznie.

DiD3K

Posty: 16

 
Bardzo dobra stronę internetową do namierzania telefonów komórkowych jest http://locked.pl, korzystałem z niej i znalazłem mój telefon, został zlokalizowany w bardzo szybkim czasie co mnie bardzo mile zaskoczyło.

Mam nadzieję, że i wam się uda znaleźć za pomocą danej strony zgubiony telefon komórkowy!

KSalen

Posty: 29

 
Witam,

mi również zaginał telefon komórkowy i nie mam pojęcia w jaki sposób mogę go odnaleźć, możecie powiedzieć mi jak go zlokalizować bez angażowania w to policję?

Będę niesłychanie wdzięczna za wszelkie szczere odpowiedzi, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Liner444

Posty: 28

 
Bardzo wielokrotnie zdarza mi się zapodziać telefon komórkowy a potem go poszukuję niesłychanie długo, odszukałam na szczęście stronę internetową, która ma na celu lokalizowanie zagubionych telefonów, i od tamtej pory zawsze wiem gdzie znajduje się mój telefon, niesłychanie polecam daną opcję wszystkim, którzy zgubili swój telefon, pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam!

Zydek

Posty: 23

 
Witam serdecznie,

mój kolega znalazł swój telefon komórkowy dzięki stronie internetowej, która służy do lokalizacji telefonów. Wystarczy wejść na http://locked.pl aby znaleźć naszą zgubę. Z tego co mówił już po kilku chwilach wiedział gdzie on się znajduje. Mam nadzieję, że wam również się uda znaleźć wasze telefony.

Pozdrawiam serdecznie.

Fowl1990

Posty: 21

 
Niesłychanie dobra strona internetową, jaka służy do odnajdowania i lokalizacji telefonów komórkowych jest http://locked.pl, skorzystałam z niej kiedy mój telefon mi zaginał i wiem, że działa w stu procentach dobrze.

Jestem jej zwolenniczka, mam nadzieję, że wam również ułatwi poszukiwania!

Asd7

Posty: 16