serwis iPhone Szczecin

serwis iPhone Szczecin

Jeśli rozbiła mi się szybka w iPadzie, to gdzie z tym tematem podbić, żeby w miarę szybko wymienili? Najlepiej od zaraz. Jeśli możecie jakiś serwis polecić to byłoby ekstra.

barca 29

Posty: 9

 
Akurat powiem, że w Szczecinie to mamy kilka niezłych serwisów, które naprawiają takie sprzęty. Teraz konkretnie adresu żadnego sobie nie przypomnę, musiałabym popytać męża, bo on jest lepiej zorientowany.

ćwirekk

Posty: 8

 
Niektórzy to tak mają, że im wszystko leci z rąk...ja do takich ludzi należę niestety:P Właśnie mi wczoraj spadł iPhone i teraz będę musiał sam szukać serwisu, żeby szybkę wymienić.

21gregorek

Posty: 12

 
O Iphonie to ja marzę dopiero, żeby sobie kupić. Jakbym sobie zalał czy rozbił taki sprzęt to powiem szczerze, że pewnie bym się przeraził ostro ;>

Yuri20

Posty: 15

 
Dobre mam doświadczenia z salonem ze strony applemobile.pl. Świetnie się zajęli iphonem po zalaniu. A powiem szczerze, że byłem przekonany, że już pozamiatane....poważnie przemókł, a mimo tego udało się jeszcze sprzęt reanimować.

Qumber

Posty: 10

 
Nic tu nie doradzę. Jedyną rzeczą jaką w ostatnim ćwierćwieczu naprawiałem to odkurzacz i to było parę lat temu ;P także jeśli chodzi o wszelkie serwisy naprawcze to moja wiedza jest żadna.

Laleczka

Posty: 7

 
Tak, teraz trafić na dobry serwis z Iphonami to jest naprawdę duża loteria. Mi koleżanka opowiadała jak naprawiała swojego Apple, to mało zawału nie dostała, tak jej do odremontowali: p

Klarka34

Posty: 11

 
W sumie ciekawe ile może kosztować taka wymiana szybki, bo mam trochę porysowaną, potłuczoną i chętnie bym zamienił na nówkę sztukę w swoim telefonie.

notariusz24

Posty: 16