Zbita szybka Iphone 6

Zbita szybka Iphone 6

W iPhone 7 mam uszkodzenie szybki, z którym już chodzę jakiś czas. Niestety gwarancja już mnie nie obejmuje. Brałem telefon używany. Jak znacie dobry serwis to proszę o kontakt w dyskusji lub na priv. Z góry dziękuję.

EQP

Posty: 3

 
Już dwa razy iPoda Nano 6G naprawiałem w serwisie applemobile.pl. Za darmo zdiagnozowali problem, uczciwa wycena od ręki, kurier wpada po sprzęt bez zbędnych formalności. Według mnie najlepsza forma naprawy. Zero zmartwień w moim przypadku, dlatego zostawiam kontakt.

vokalek

Posty: 20

 
Bezpłatnie usterki diagnozują w applemobile.pl. Dogadasz się nawet mailowo, czy telefonicznie. Jak coś kurier wpada po sprzęt, a później ci odsyłają. O tyle dobra sprawa, że później po naprawie masz pół roku dodatkowej gwarancji. Jak nie bardzo wiesz, co się dzieje z telefonem to warto się zgłosić.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
W mojej miejscowości też nie ma dobrych serwisantów Apple, więc musiałem postawić na naprawę wysyłkową. Z tych lepszych pogwarancyjnych serwisów to applemobile.pl. Dużo ich artykułów czytałem o marce Apple, o nowinkach technicznych, recenzje sprzętu. Stąd wiedziałem, że naprawiają. Bez problemu można się dogadać nawet z ekspresowym serwisem. Pozdrawiam.

micko

Posty: 25

 
Zostawiam ci numer do mojego serwisanta ze Szczecina 500 132 200. Na potrzeby firmowe korzystam i nigdy mnie nie zawiedli. Bardzo krótkie terminy napraw, a jak czegoś nie mogą zrobić to dodatkowo nie zdzierają kasy. Od razu podpowiedzą ci, co robić przy konkretnej usterce.

Koko45

Posty: 35

 
W poniedziałek wysłałem, a w środę już odebrałem iPhone 6 z nową szybką. Korzystałem z applemobile.pl. Ogólnie znam wiele serwisów, ale ten z czystym sumieniem polecam, bo na 100% nie oszukują na częściach. Masz oryginalne podzespoły, a na życzenie aktualizację softu i drobne poprawki mechaniczne.

Oct714

Posty: 10

 
Nieudolnie próbowałem aktualizować iPhone i coś zrąbałem z softem. Musiałem wysłać telefon do serwisu wysyłkowego. Przekonałem się do applemobile.pl. U mnie w małym mieście brakowało dobrych serwisantów i wolałem nie ryzykować. Ten wskazany przeze mnie jest autoryzowany i mają faktycznie dobry cennik.

Black_Riot

Posty: 7

 
W firmie mam większość urządzeń Apple. Jak coś się dzieje to błyskawiczne naprawy pogwarancyjne realizuje applemobile.pl. Większość usterek naprawiają w przeciągu jednego dnia roboczego. Rzadko zdarzał mi się dłuższy czas oczekiwania. No i diagnostyka bezpłatna, a w niektórych serwisach dodatkowo dopłacasz. Z perspektywy właściciela firmy to dla mnie jednak duża przewaga.

AlU

Posty: 25

 
Mam iPhone 4S od lat. Już praktycznie wszystko w nim wymieniałem, począwszy od szybki, a kończąc na głośnikach. Pierwszą naprawę zlecałem w applemobile.pl i do dnia dzisiejszego przy nich zostałem. Przede wszystkim uczciwa ekipa i nie naciągają na zbędne koszty. Kumpel u nich telefon po zalaniu naprawił w granicach 120 – 150 złotych, jak mnie pamięć nie myli, więc się opłaca. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 5

 
W iPhone 6 padło mi ładowanie. Wkurzyłem się, bo za 2 kolejne dni miałem wyjechać za granicę (wakacje). Bez telefonu lipa straszna. W kilka godzin usterkę naprawili panowie z applemobile.pl (tego samego dnia odebrałem). Najpierw zadzwoniłem i zapytałem, czy możliwe jest priorytetowe potraktowanie mojego zamówienia. Bez problemu ogólnie.

edyta123

Posty: 5