Poszukuje taniego abonamentu dla firm w PLAY !

Poszukuje taniego abonamentu dla firm w PLAY !

Cześć Wszystkim.

Jestem Andrzej i pracuje w firmie spedycyjnej, ostatnio od szefa zdobyłem cynk, iż mam sie zająć telefonami firmowymi, obecnie szef siedzi w play więc dobrze jakby coś z tej sieci dla firmy się odszukało, ogólnie byłyby to trzy telefony komórkowe. Znacie kogoś kto jest w stanie przez neta dać ofertę?

Mmatckhew

Posty: 28

 
Ja mam telefon służbowy z playa i załatwił mi to znajomy, https://www.facebook.com/najlepsza.play tu jest jego facebook dla klientów biznesowych, chłopak siedzi w tym na bieżąco i ma już sporo klientów, więc zna się na rzeczy i rzeczywiście umie dobrze wszystko wyjaśnić i wybrać coś pod twoje potrzeby natomiast nie jakieś oferty ogólne, których się nie da elastycznie wyginać pod siebie. Nie wiem jak inni operatorzy, lecz choćby sobie do niego napisz i zobacz co jest w stanie ci zaoferować ;)

Trzymaj się ciepło.

HaNzo

Posty: 30

 
Jak chcesz mieć dobrą ofertę to zadzwoń od razu i poproś o Panią Anię Stefaniak. Ja miałem właśnie umówić u nas osobę decyzyjną z doradcą z Playa (u nas jest ponad 30 tel. służbowych) i Pani Ania była najlepiej przygotowana i entuzjastyczna. Inni doradcy byli strasznie sztywni i widać było, iż nie zależy im na nas - jako na kliencie. Pani Ania zadawała sporo pytań, aby najlepiej dobrać ofertę tak, żeby nie trzeba było jej potem zmieniać, modyfikować czy coś innego. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni!

piehoot

Posty: 26

 
Chciałabym mieć komórkę na firmę, albowiem wtedy zawsze są fajne i atrakcyjne oferty, telefony takie wypasione, jakieś ajfony i tego typu rzeczy, dzwonienie do każdego zawsze za darmo... no niemniej jednak ja firmy nie mam i się jakoś nie zanosi :/ Ogólnie nie jestem ci w stanie za wiele poradzić, albowiem spać mi się chce i jest rzeczywiście szaro i mokro za oknem, natomiast niby obecnie miało być słońce :/ Ogólnie obczajaj neta, albowiem w necie jest wszystko, obczaj stronkę sieci komórkowej, może mają jakiegoś czata czy coś poprzez którego można też pogadać?

Biznesowy

Posty: 16

 
Hej!

Niezmiernie dobrze trafiłaś! Ja też już od pewnego czasu zastanawiałam się nad tym telefonem służbowym i dobrze, że się zdecydowałam. Natrafiłam na panią Anię, która jest super sympatyczna i umie wszystko doradzić jak nikt inny! Kobieta Ania dojeżdża do klientów więc możesz się spokojnie z nią umówić i na pewno coś ci znajdzie. Trzymam kciuki, że Tobie się też coś ciekawego znajdzie. Namiary do p. Ani: Doradca Play dla Firm: Anny Stefaniak, tu jest facebook jeszcze http://www.facebook.com/najlepsza.play.

Virgo

Posty: 39

 
Jak pragniesz telefon służbowy w play, to dobrze jest pogadać ze specjalistą, który dobiera takie oferty, ponegocjować, jak nie weźmiesz oferty to nic nie płacisz, https://www.facebook.com/najlepsza.play tu masz fejsa do takiego specjalisty, wystarczy, że opiszesz w paru zdaniach swoją działalność i swoje oczekiwania a dobiorą tobie ofertę i przedstawią wszystkie istotne aspekty umowy i takie tam rzeczy. Ja firmy nie mam, ale to tak działa więc pożądane byłoby napisać. Trzymam kciuki, że coś znajdziesz i ci się spodoba.

Hejka!

taplaty

Posty: 33

 
Ja na twoim miejscu poszukałabym jakiegoś dobrego fachowca, albo kogoś kto już ma telefon służbowy w tej sieci jakiś czas i powie ci co mu zaproponowali. Wtedy możesz w rozmowie z nimi zarzucić tekstem, że „kolega ma u was telefon i pozyskał od was...“ takie rzeczy raz za razem działają więc wiesz xD ja na twoim miejscu poszukałabym jeszcze po necie co ludzie piszą na ten temat, no natomiast jak już nic nie znajdzies to chyba trzeba się udać się do salonu, bo telefoniczniej to oni słabo gadają z klientem i nie masz wyczucia czy to dobra propozycja.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Ja znam Panią (doradca Play dla Firm Anny Stefaniak) z Play dla firm, która jeździ zawsze do klientów z okolic: Oleśnica, Wrocław i ewentualnie ich okolice, wioski sąsiednie. Ona załatwiła mi niesłychanie fajną ofertę, jakiej zazdroszczą mi znajomi, którzy są w tej samej sieci, ale nie dysponują własnych firm. Kobieta Ania na pewno Kobieta doradzi, albowiem to złota osoba, od razu ma niesłychanie dużo pomysłów i niekiedy nawet żałuję, iż nie ma u mnie sensu brać dwóch telefonów służbowych albowiem więcej niż jednak oferta wydają się po prostu niesłychanie korzystne.

Aż się chce dzwonić!

PucH212

Posty: 26