Pomocy ! Mój iPhone się robił !

Pomocy ! Mój iPhone się robił !

Ludzie oraz ludziska, matki polki oraz mężowie stanu – gdzie w Szczecinie naprawiają rzeczy od Apple? Szukam porządnego miejsca, w jakim tak naprawiają, że po miesiącu sprzęt dalej działa:) Znacie?

kurolllll

Posty: 25

 
Oj to boli jak nowy iPhone wyląduje w wodzie:P Ale na nieszczęście przypadki chodzą po ludziach. Wiem o czym mówię, ehhe...

Ja ze swoim sprzęciorem zgłosiłem się do applemobile.pl. Mają salon na Wojska Polskiego 50 natomiast ja akurat mieszkam w tym rejonie. Wyciągnęli płytę główną, włożyli do komory ultradźwiękowej, pomoczyli jakąś chemią, lutowali oraz teraz wszystko chodzi jak nowe. Jeżeli znowu coś narobię to na pewno znowu uderzę do nich.

234_9867

Posty: 35

 
Hej, hej :)

No tanich serwisów to ja nie znam. Wszędzie zdzierają z człowieka, z tymże w niektórych miejscach faktycznie naprawiają, zaś w innych udają, iż naprawiają:P Już się pary razy naciąłem z telefonem. Chodziłem naprawiać trzy razy oraz ciągle mówili, iż obecnie to już – na pewno będzie wszystko hulać jak nówka sztuka:P Ehe, jasne...

ltomzik

Posty: 43

 
Hej!

W Szczecinie mamy tego farta, iż jest dobry serwis Apple. W sumie sam się zdziwiłem, iż w naszej mieścinie taka specjalizacja wysoka :P

Podbić można na ulicę Wojska Polskiego 50, albo jak się komuś nie chce chodzić bo za zimno, za ciepło, lub pada, to można wysłać. Na stronce applemobile.pl mają formularz wysyłkowy, to sobie można ogarnąć. Ogólnie to robią wszystko – naprawiają sprzęt zalany, roztrzaskany, ogarniają kwestie z oprogramowaniem, zarówno luz.

wisiek

Posty: 31

 
Kurde, ja to nawet nie wiedziałem, iż można naprawiać takie usterki jak awarie po zalaniu, albo roztrzaskany wyświetlacz :P Myślałem, iż serwisy to się w sumie zajmują tylko takimi rzeczami jak oprogramowanie, aplikacje itd.

Dobrze wiedzieć, iż można nawet w takich beznadziejnych sytuacjach uratować sprzęt...

Robuś

Posty: 47

 
Akurat w Szczecinie jest taki serwis oraz z tego co się orientuję to ludzie nie narzekają na nich. Ostatnio mój kumpel u nich był, zaniósł iPhona, to następnego dnia już był zrobiony bez gadania, że się nie da, albo że będzie za tydzień...

U niego to była potrzebna naprawa WiFi w iPhone 4S oraz z tego co mu powiedzieli w serwisie to wiele osób się z tym problemem zgłasza.

Cronxxx

Posty: 25

 
Mojego iPhona to dość dobrze zalałem. Już myślałem, że będzie kaplica i trzeba będzie się obejść bez, bowiem na nabycie nowego to mnie nie byłoby stać przez rok przynajmniej. Ale okazało się, że w Szczecinie jest serwis Apple, który specjalizuje się w iPhonach. Mają siedzibę na Wojska Polskiego 50, tam można spokojnie zanieść i nic się nie bój, na bank naprawią. Fajnie, że dają gwarancję nawet 6 miesięcy na własne naprawy. Także nawet jakby coś się działo przez ten czas, to naprawią za free.

@MarcusKing

Posty: 33

 
Co do Apple to sprawa jest dość skomplikowana, bowiem rzeczywiście niewiele serwisów ma autoryzację, żeby się tymi urządzeniami zajmować. U nas w Szczecinie akurat jest takie miejsce na ulicy Wojska Polskiego 50.

Dokładny adres na applemobile.pl/tag/serwis-iphone-szczecin. Jeszcze u nich nie byłem, ale z tego co słyszałem od ziomków, to dobrze naprawiają. Są szybcy oraz terminowi, myślę że powinni pomóc. Pozdro!

komspid

Posty: 25

 
Hej, hej :)

No tanich serwisów to ja nie znam. Wszędzie zdzierają z człowieka, z tymże w niektórych miejscach naprawdę naprawiają, a w innych udają, że naprawiają:P Już się pary razy naciąłem z telefonem. Chodziłem naprawiać trzy razy oraz ciągle mówili, że dziś to już – na pewno będzie wszystko hulać jak nówka sztuka:P Ehe, jasne...

Hihi_WWW

Posty: 21