jak zastrzec znak towarowy, która firma?

jak zastrzec znak towarowy, która firma?

Dzień dobry. Ile kosztuje zastrzeżenie znaku towarowego? Z uwzględnieniem wszystkich kosztów.

Basia

Posty: 2

 
Jestem zadowolony z tego, że w moim wypadku zastrzeżenie logo firmy nie wiązało się z koniecznością poniesienia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. To plus.

wrrraak22

Posty: 7

 
Nie ma uniwersalnej recepty, jaka instruuje jak zastrzec znak towarowy. Nie macie doświadczenia? Zaufajcie profesjonalistom, którzy się tym zajmują na co dzień.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Udało mi się zastrzec znak towarowy bez zbędnych problemów. Widzę, że jednak nie każdemu udało się to w satysfakcjonująco krótkim czasie. To daje do myślenia.

Buła

Posty: 6

 
Niedawno w mojej głowie pojawiły się wątpliwości, gdyż nie miałem zielonego pojęcia jak zastrzec znak towarowy. Całe szczęście odnalazłem firmę, jaka się na tym zna.

Gucio

Posty: 7

 
Nietrudne okazało się zastrzeżenie znaku towarowego, gdy współpracowałem z tą firmą: www.ezastrzezenieznaku.pl. Warto im zaufać. Nie pożałujecie :-)

barca 29

Posty: 10

 
Poczytałem w ostatnich dniach nieco o tym, jak zastrzec znak towarowy. Wydaje mi się, że teraz mam zdecydowanie szerszą wiedzę w tym zakresie, aczkolwiek mnóstwo informacji uzyskałem także dzięki Waszym wypowiedziom na forum :)))

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Z pomocą specjalistów zastrzeżenie znaku towarowego nie winno sprawić nawet najmniejszego problemu. Gorzej, gdy traficie na firmę, jaka nie posiada w tym zakresie wystarczająco dużego doświadczenia. Pożądane byłoby sprawdzić opinie w Internecie.

Penio

Posty: 4

 
Zainteresował mnie temat jak zastrzec znak towarowy. Myślę, iż przede wszystkim z tego powodu trafiłem na to forum dyskusyjne i zabrałem się za lekturę Waszych wypowiedzi. Do tej pory wydawało mi się, iż zastrzeżenie znaku “ogarnę” samodzielnie, ale najwyraźniej się myliłem :-) Postanowiłem zaufać solidnej firmie.

mirekp2005

Posty: 9

 
W moim przypadku zastrzeżenie znaku towarowego nie było uciążliwe, gdyż zaufałem firmie, z jakiej usług korzystał całkiem niedawno znajomy przedsiębiorca. Udało mi się wynegocjować odpowiednie warunki współpracy.

arko1916

Posty: 19