niepubliczne przedszkole wilanów, oferta ?

niepubliczne przedszkole wilanów, oferta ?

Szukam dobrego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Wiem, że są to wyższe koszty, ale zależy mi na jak najlepszej opiece. Czy są u nas jakieś ciekawe przedszkola profilowane? Na przykład sportowe czy plastyczne?

BBGGRR2

Posty: 1

 
Polecam to przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Moja córka wreszcie chce chodzić do przedszkola. Sprawdź sobie stronę, dowiesz się wszystkiego. Dla nas najważniejsza była domowa atmosfera.

Lupusx

Posty: 7

 
No cóż, widzę, że i nas chyba czeka taki wybór, choć myślałam, że Jaś dostanie się do państwowej placówki przedszkolnej :( Może na dobre mu wyjdzie takie niepubliczne przedszkole . Mniejsze grupy podobno równają się lepszej opiece. Jak ktoś orientuje się gdzie warto w Wilanowie posłać dziecko, niech pisze.

xacax

Posty: 3

 
Podobno mniej w takich przedszkolach chorób. Mniej dzieci równa się mniej bakterii i wirusów :) Jak coś, to sama skorzystałabym z jakiegoś polecanego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Polecacie jakieś?

Black_Riot

Posty: 11

 
Nie słyszałam o sportowym przedszkolu, a również jestem zainteresowana. Jak macie propozycje jakiegoś w Warszawie Wilanowie, to piszcie. Mój syn jest bardzo ruchliwy, wszędzie go pełno, energii ma za kilka osób. Takie przedszkole pewnie byłoby dla niego naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Czekam, dziękuję i pozdrawiam.

Dzidzia

Posty: 9

 
Podobnie myślę. Nie ma to jak prywatne przedszkole. W takim dzieci są lepiej dopilnowane i traktowane indywidualnie. Już wkrótce będę musiała znaleźć coś w Wilanowie, więc za każde polecenie i podpowiedź serdecznie dziękuję. Najważniejsza jest dla mnie profesjonalna opieka.

Nowa

Posty: 9

 
Znakomita propozycja. Może skorzystamy. Też sądzę, iż budżet pozwoli nam na płacenie czesnego. Najniezwyklej podoba mi się to, iż w prywatnym przedszkolu w Wilanowie moje dziecko będzie bawiło się i uczyło w mniejszej grupie. Wszędzie piszą o korzyściach takiego rozwiązania. Wiem, iż Maja będzie się w takiej grupie lepiej czuła.

wisełka88

Posty: 11

 
Mój syn ma zapędy na małego sportowca. Również myśleliśmy z mężem, żeby zapisać go do sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Mam jednak dylemat, czy to nie za duże obciążenie dla malucha, czy się nie zniechęci do sportu :( Jak macie jakieś zdanie, dajcie znać.

nikolusw

Posty: 8