Gdzie kupić porcelanę

Gdzie kupić porcelanę

Hej, czy opłaca się kupić w prezencie osobom, które się wprowadzają do nowego mieszkania zestaw porcelany? Tak się zastanawiam i wstępnie wydaje się dobry pomysł.

labuh 

Posty: 3

 
Zainteresuj się porcelaną w Ćmielowa. Możesz sprawdzić na http://www.helios-szklo.pl. O tyle dobra porcelana, że masz długą gwarancję. Zastawa bez wpływu na smak potraw. Sprawdziłem już wiele razy. A w tym sklepie przy okazji dokupisz sobie niezbędne akcesoria kuchenne zgodne z kompletami porcelany. Spójność jest bardzo ważna, bo później przy ewentualnym uszkodzeniu łatwiej dobrać elementy.

namok

Posty: 3

 
Widziałam niedawno czarną porcelanę. Po prostu piękna i chce się od razu kupić ;) Większy komfort podawania posiłków, no i wiesz, że bezpieczny materiał. Nic nie przechodzi do jedzenia, a to bardzo ważne.

beata77

Posty: 6

 
Od jednego producenta, w spójnej kolekcji się zawsze bierze porcelanę, żeby później nie było problemów z odzyskaniem pojedynczych sztuk w razie pobicia. U mnie to był kiedyś duży problem.

jkiolek56

Posty: 7

 
Zainwestuj w porcelanę przeznaczoną bezpośrednio lokalom gastronomicznym, bo zazwyczaj charakteryzuje się większą jakością produkcji.

hazi32

Posty: 14

 
Przyznam, że na pewno z porcelany się najlepiej je, bo żadnego zapachu nie zbiera, łatwiejsza w pielęgnacji, neutralna dla smaku potraw całkowicie. Teraz chińskim talerzom, takim najtańszym to w ogóle nie ufam, bo słyszy się o zaniku bezpieczeństwa podczas produkcji. Z porcelaną takich problemów po prostu nie masz.

Marioleczka

Posty: 7

 
Podoba mi się bardzo kolorowa porcelana, ewentualnie z grawerami okolicznościowymi. Jeden z ciekawszych, bardzo eleganckich pomysłów na prezent.

Grabow12

Posty: 2

 
Polscy producenci porcelany to międzynarodowy poziom jakości podobno, więc warto poszukiwać w kraju, a nie wychodzić do kolekcji zagranicznych.

Marioleczka

Posty: 11

 
Porcelana to ci się raczej nie wyszczerbi, a to duży komfort w kuchni. No i podawanie codziennych posiłków jakieś przyjemniejsze się wydaje. Mam dwa zestawy, jeden na co dzień, drugi przy większych imprezach rodzinnych i to się sprawdza.

Grażyneczk223

Posty: 36