Gdzie w Krakowie warto robić prawo jazdy ?

Gdzie w Krakowie warto robić prawo jazdy ?

Witam serdecznie. Mam małe pytanie o prawo jazdy w Krakowie. Chciałabym skorzystać z kursów w jakimś sprawdzonym ośrodku. Nie chcę natknąć się na kiepskiej jakości naukę :) Polecacie jakąś konkretną firmę.

Jacuś

Posty: 3

 
Ja też zwracałam uwagę na doświadczenie i renomę szkoły prawa jazdy w Wieliczce. Gdy szukałam, miałam sporo dylematów. Chciałam znaleźć spokojnego instruktora, który będzie miał doświadczenie w nauce. Udało się, lecz naprawdę pożądane byłoby czytać opinie o szkołach.

TomekK

Posty: 7

 
Każdy uczy się w innym tempie. Mnie na przykład było niesłychanie trudno opanować większość manewrów. Byłam jednakże zdeterminowana i to mi pomogło. Jak masz wątpliwości, to polecam szukać wśród ofert OSK w Wieliczce, gdzie podkreślają, że jest bezstresowa atmosfera.

leeoon

Posty: 5

 
Dobra zdawalność to już połowa sukcesu :D Jak szukałam propozycji kursów prawa jazdy w Skawinie, to miałam podobne dylematy. Weselę się, że w końcu trafiłam na profesjonalistów. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do szkoły, jaką wybrałam. Nie zdałam egzaminu za pierwszym razem, natomiast to była moja wina. Swojego instruktora chwalę, albowiem to doświadczona osoba.

alklu7

Posty: 5

 
Jak czytasz, iż taki a taki instruktor jest niesamowicie oddanym człowiekiem, to chce się zapisać na prawo jazdy w Wieliczce. Na nieszczęście o wielu z nich można poczytać negatywne opinie, jakie człowieka odwodzą od decyzji.

pawel253

Posty: 3

 
http://wilkar.pl to kurs prawa jazdy w Wieliczce sprawdzony na własnej skórze :) Polecam, ponieważ to właśnie tutaj udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem :D Polecam w szczególności z uwagi na doświadczonych instruktorów.

Lalka

Posty: 10

 
Według mnie najważniejsza jest bezstresowa atmosfera. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do szkoły prawa jazdy w Skawinie, w jakiej robiłem kurs. Jestem usatysfakcjonowany, bowiem instruktorzy okazali się tutaj ludźmi wręcz stworzonymi do tego, aby prowadzić zajęcia i szkolić kierowców. To bardzo istotna kwestia, o jakiej nie można zapomnieć, szukając OSK.

Mariusz

Posty: 4

 
Ciekawie piszecie. Też jestem zdania, że najlepiej korzystać z ofert doświadczonych OSK. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy ja również podejmę dobrą decyzję co do szkoły jazdy w Krakowie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Ja też zwracałam uwagę na doświadczenie i renomę szkoły prawa jazdy w Wieliczce. Gdy szukałam, miałam sporo dylematów. Chciałam znaleźć spokojnego instruktora, który będzie miał doświadczenie w nauce. Udało się, ale rzeczywiście warto czytać opinie o szkołach.

nauczka5

Posty: 10

 
Zwracajcie uwagę na oferty, w jakich piszą o fachowych instruktorach. To niesłychanie ważne, żeby nie naciąć się na szkołę jazdy w Krakowie, która działa z przypadku. Robiłem kurs już niesłychanie dawno temu, ale pamiętam, że to właśnie fajna atmosfera i profesjonalni instruktorzy zapewnili mi sukces.

Reg00

Posty: 26