Porównywarka OC

Porównywarka OC

Jak szukaliście dla siebie OC? Bo z tego co widzę (jestem nowy w branży!) to trzeba sporo formularzy powypełniać żeby jakiekolwiek info zwrotne o cenach dostać...nie da się tego jakoś szybciej zrobić?

Kitas

Posty: 1

 
Najlepiej moim zdaniem mieć pakiet i OC i AC bo nigdy nic nie wiadomo, akurat największe nieszczęscia człowieka zazwyczaj spotykają wtedy kiedy się ich w ogółe nie spodziewa...taki lajf :P Co do porównywarek ubezpieczeń to dobrze mi się korzystało ze strony najtaniejuagenta.pl. Szybko, wygodnie i faktycznie było z czego u nich wybierać, biorą na warsztat kilkadziesiąt różnych towarzystw.

Pendrzeec

Posty: 10

 
Za wszystko w życiu trzeba płacić, za darmo nie istnieje, jak to mówią – nie ma darmowych obiadów...czy coś w ten deseń :) Ale wiadomo zawsze można szukać lepszych ofert, jedyne co można zrobić .

Ichigo

Posty: 24

 
Najlepiej sobie kilka do kilkunastu nawet towarzystw sprawdzić, ja to robię na piechotę, po kolei, ale wiem że dużo ludzi z porównywarek korzysta. Co kto woli.

grunde

Posty: 10

 
Mam nadzieję że OC jednak będzie tanieć choć jak czytałem ostatnio analizę w sieci w jakimś artykule to ma być wręcz przeciwnie i powinno być jeszccze drożej. Wszystko drożeje...masło za 7 zł. Jak żyć? ;)

labuh

Posty: 2

 
Autocasco mnie nęci od dłuższego czasu, fajnie byłoby mieć taką ochronę ale z drugiej strony samochód mam póki co raczej ze średniej półki także też mi do końca te AC nie jest niezbędne. Ale jak kupię nowszy wóz to wtedy już raczej tę polisę sobie dokompletuję.

warter88

Posty: 2

 
Trochę teraz wszyscy mają hopla na punkcie ubezpieczeń, nie myślę o tych samochodowych bo one są normalne ale ponoć celebryci sobie potrafią psa ubezpieczyć, czy tam ręce, nogi, włosy...nos :)

mikuś89

Posty: 14

 
Mój brat ostatnio wiem że zmieniał OC na jakieś inne to ponoć płaci prawie że z połowę tego co wcześniej. No aż mi trudno w to uwierzyć żęby się tak ceny między firmami wahały...możliwe to?

edyta123

Posty: 2

 
Dużo masz porównywarek OC/AC, ja polecam najtaniejuagenta.pl mi najbardziej odpowiada. Krótki czas oczekiwania na info i też w samym formularzu wiadomo o co pytają, te pytania są w prosty sposób zadane a akurat w przypadku autocasco to czasami potrafią firmy pytać o naprawdę dziwne rzeczy...nawet zawód ponoć ma znaczenie jak stawki obliczają :P

Anno Domini

Posty: 4

 
Ponoć średnie OC w Polsce to coś koło 400 złotych...ciekawe czy to jest tak samo jak ze średnią krajową która ponoć 4 tyś wynosi...tylko czy ktoś z Was zarabia taką średnią? Bo ja nie ;/

Miki

Posty: 3