Artykuły ścierne

Artykuły ścierne

Tarcze lamelowe – ktoś coś? U kogo coś takiego zamawiacie? Jestem zainteresowany zakupem w hurcie, interesują mnie większe ilości.

Marioleczka

Posty: 1

 
Wiem że u nas w firmie chcą wymieniać tarcze listkowe na coś innego, i w sumie ciekawe w co zainwestują, bo faktycznie te ściernice które od jakiegoś czasu mieliśmy to więcej szkody robiły podczas szlifowania niż pożytku.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Sam się rozglądam za nowymi tarczami lamelowymi i tak słabo mi to idzie żeby coś konkretnego sobie dobrać pod szlifowanie stali. Potrzebowałbym tarczy dość wszechstronnej to na pewno a one jednak często gęsto mają swoją wąską specjlalizację jednak .

Alaneq

Posty: 6

 
Rozmawiałem ostatnio nawet ze znajomym o szlifowaniu stali i o rodzajach tarcz, to na pewno się poprawiło co do jakości takich ściernic i wybór się poszerzył, kiedyś człowiek miał do dyspozycji dwóch producentów na krzyż, za dużo alternatyw nie było.

johncena67

Posty: 9

 
Może przejrzyj sobie te tarcze listkowe jakie Toral produkuje, na toral.pl masz w osobnym pliku dokumentację techniczną ich modeli. Duzy wybór, to na pewno na duży plus, można sobie dobrać tarczę pod rodzaj szlifowania, my głównie korzystamy przy usuwaniu rdzy. Dobrze się na ich tarczach szlifuje, operatorzy sobie bardzo chwalą.

TomekK

Posty: 14

 
Ja bym w te najdroższe ściernice od dużych marek to raczej nie inwestował. Można na spokojnie znaleźć producentów i tańszych i często nawet lepszych bo nie powielają błędów dużych koncernów.

Wygodniś22

Posty: 15