profesjonalne studio nagrań warszawa, oferta?

profesjonalne studio nagrań warszawa, oferta?

Potrzebna mi konkretna pomoc realizatora dźwięku w Warszawie. Jeśli oceniacie jakieś studio nagrań za godne polecenia, to piszcie. Dobrze byłoby, gdyby mieli swoich wokalistów, bo być może będę potrzebował również takiej pomocy.

gruszk56

Posty: 1

 
Domyślam się, że musi być okej, skoro czujesz się jak w domciu. Na pewno zobaczę, o kogo chodzi, choć już pierwsze wstępnych ustaleń dokonałem z innym studiem nagrań w Warszawie. W sumie też długo zastanawiałem się nad wyborem. Jak będzie źle, zawsze mogę zmienić. Ślubu z nimi nie biorę ;) Pozdrawiam i dzięki za odzew.

ombre070

Posty: 12

 
Polecam Sound and wave. Są według mnie najlepsi zarówno jeśli chodzi o ekipę fachowców, jak i wyposażenie oraz samo studio. Naprawdę świetna atmosfera. Od dłuższego czasu współpracuję z nimi i czuję się u nich już prawie jak w domu. Polecam, bo naprawdę jest kogo.

Wielkii3

Posty: 2

 
My współpracujemy z Sound and wave i nie mamy zamiaru zmieniać. Niezmiernie fajna ekipa zarówno jeśli chodzi o umiejętności, jak i ogólnie. Atmosfera zawsze na medal. Polecamy.

Mier56

Posty: 18

 
Mnie najbardziej interesuje sprzęt, na jakim pracują. Dobrze wiem, jaki jest potrzebny do realizacji moich pomysłów. W sumie w dwóch miejscach wcale nie było tak źle, ale nadal szukam, bo nie do końca jestem zadowolony z kompozycji muzyki. Może polecacie kogoś z Warszawy.

Fiflek

Posty: 28

 
Kompozycja muzyki wymaga szczególnych nakładów pracy. Nie mam komu zlecić i chyba będę się musiał jednak przejechać do Warszawy, bo widzę, że wiele ciekawych miejsc polecacie.

Acclaim

Posty: 9

 
Wchodzisz na stronę Sound and wave i od razu widzisz, że goście nie działają z przypadku. Dzięki za pomoc. Już po kontakcie. Termin umówiony. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

erbis

Posty: 16

 
Polecam to profesjonalne studio nagrań w Warszawie http://soundandwave.pl. Zrealizujesz tu każdą produkcję muzyczną. Mają wokalistów, lektorów, sprawdzony sprzęt i fortepian :) Zawsze miła atmosfera, która jak wiadomo, jest szczególnym atutem takich miejsc. Według mnie nie ma lepszego miejsca niż właśnie tutaj.

olek54

Posty: 6

 
Wiem, ale mnie zależy na jakimś naprawdę profesjonalnym miejscu. Boję się korzystać z usług osób, które dopiero co zaczynają działać ze swoim studiem. Interesuje mnie tylko sprawdzona kompozycja muzyki w Warszawie.

Pzengota

Posty: 5

 
Chyba najważniejszy jest sprzęt studyjny? Nie da się pracować bez konkretnych urządzeń. Dla nas ważne byłoby znalezienie dobrego studia nagrań w Warszawie, które dysponuje bogatym zapleczem instrumentów. Koniecznie perkusja :) Jak coś to piszcie, bo przyszedł czas, żeby zacząć nagrywać. Pozdrawiam wszystkich.

syrena88

Posty: 6