Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Szanowni Państwo, chciałabym was podpytać o fototapety, czyli – gdzie zamawiacie, na co zwracać uwagę jeśli chodzi o właściwości materiału czy nadruku? Od jakiej ceny zaczynają się wg Was porządne tapety??

Lupusx

Posty: 1

 
Mogę w samych plusach pisać o sklepie na stronie fototap.pl. Wybór mają wręcz kosmiczny, na pewno jeden dzień nie wystarczy żeby sobie wszystkie ich propozycje przejrzeć. Poza fototapetami sprzedają też obrazy i ja sobie właśnie taki obraz do sypialni dodatkowo jeszcze poza samą fototapetą wzięłam. Super nadruk zdjęć, ostry, nasycony, kolory jak żywe. !

edyta123

Posty: 6

 
W kwestii aranżacji wnętrz u nas w mieszkaniu to zdecydowanie polegam na żonie. Ja nie mam do tego zupełnie głowy. Ona za to ma ciekawe pomysły i tylko dzięki jej kreatywności te nasze mieszkanie naprawdę ładnie, tak przytulnie wygląda.

alidomus

Posty: 2

 
Zdjęć w sklepach z fototapetami jest mnóstwo, człowiek czasami potrafi pół dnia sprawdzić na przeglądaniu a ostatecznie na nic się nie decyduje...za duży wybór też niestety potrafi być problemem :P

Wojciech24

Posty: 20

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

luke130

Posty: 2

 
Z tapetami jeszcze nigdy nie miałem problemów, raczej łatwo mi szło całe klejenie. Moze wynika to z tego że swoje pierwsze doświadczenia z tym materiałem miałem lata temu, kiedy tapety były w gorszej jakości i trzeba było się naprawdę natrudzić żeby coś takiego dobrze przymocować. Teraz idzie to dużo łatwiej, nawet dla zupełnego laika.

audi25

Posty: 4

 
Co człowiek to inna opinia i inne gusta, jednemu pasuje obrazek konia w biegu, innemu znowu baletnicy w tańcu, a jeszcze inna osoba kupi sobie fototapetę pokazującą zachodzące słońce nad pacyfikiem.

marek

Posty: 6

 
Myślę że do mieszkania i zwłaszcza do pokoju dziennego to dobrą opcją są motywy na fototapetach bardziej stonowane, spokojne. Ale już do pokoju dziecka można sobie pozwolić na większe szaleństwo z kolorami. Tymczasem niektórzy robią na odwrót...

marionnn

Posty: 2